gravidute din timisoara

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Da, Dr Hrubaru nu e printre cei mai straluciti ecografisti.Dar am inteles ca e foarte bun doctor pentru nastere. Dupa parerea mea cel mai OK la eco e Cioata, eu la el m-am dus de 2 ori pt morfologica.

M 31+ babyboy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

am auzit o barfa cica s-a deschis in Tm un laborator mult mai misto(fac mult mai multe analize si cu rezultate mai rapide) decat BIoclinica... revin cu detaliiiiiii!!





PUSSI 10+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciuffy spune:

Saluuut! De cand asteptam gravidutzele din tm...aproape ca nasc .
Eu sunt la Dr. Hrubaru si mie-mi convine mult de el...e genu meu, si nu ma streseaza la cap. E drept ca nu e prea vorbaretz da nici nu-mi trebe ca ma informez io mai mult din alte partzi. Oricum daca-l intrebi ceva itzi raspunde.
Abea astept sa vina minunea mea...pe care o astept din clipa-n clipa. Sa-mi tzinetzi pumnii sa nu stau asa in asteptare mai mult de o saptamana....


Iuli38s+5,Nicolae Spiridon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna seara, gagici :-). Hai ca incepem sa ne adunam :-). E super ca putem schimba pareri si impresii in legatura cu dr din Tm. Eu am tot colindat pe la medici, in speranta ca o sa gasesc unul care sa-mi "placa" si de care sa nu aud atatea lucruri naspa... Acum am ramas pe Bacila, desi nu am fost decat o data la el, mi se pare ok si am mai multe cunostinte care au nascut cu el si l-au recomandat.

27+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Si dupa parere mea, Cioata e un ecografist foarte bun. Mi-a zis ca am baietel de la 12 saptamani :-). Grigoras a vazut ca e baietel abia la 4d la 16 saptamani. Cioata are si aparat ecograf foarte bun. Cred ca merita sa mergi la Cioata macar o data la un eco, ptr linistea ta :-). Sigur iti ofera cele mai sigure informatii :-).

27+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by pussi

am auzit o barfa cica s-a deschis in Tm un laborator mult mai misto(fac mult mai multe analize si cu rezultate mai rapide) decat BIoclinica... revin cu detaliiiiiii!!





PUSSI 10+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi



Pussi despre CLinics vorbesti???



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!


15+ mami de baietzel sau fetitza ???

poza eco bb


www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

da Ashera, cioata e ffff bun, numai sa reusesti sa iti faci programare la el, eu nu am reusit ink , asa ca tot la Grigoras ajung la 4D.



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!


15+ mami de baietzel sau fetitza ???

poza eco bb


www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Bb, eu la Cioata merg ca "pila", fara programare, si de obicei nu astepta. Stiu ca e aglomerat si ca se asteapta mult. Vezi ca asistentele lui au o regula: nu fac programari decat in 1 si 15 in fiecare luna, si atunci trebuie sa suni de dimineatza. Si Grigoras e ok, e medic bun, eu am fost clienta lui din 2002, dar nu imi place ca om.

27+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Ashera, mersi de pont, am sa sun pe 1 iunie la cioata!! urraaa mai am o sansa!!!!



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!


15+ mami de baietzel sau fetitza ???

poza eco bb


www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Bb, vezi ca cioata va pleca in concediu in iulie. Daca tot suni pe 1, insista la astistenta neaparat sa te programeze macar pe cand se intoarce. Trebuie sa insisti tu, ca asistentele nu sunt tocmai niste "minunate" :-). Tu cu cine o sa nasti ?

27+

Christian

Mergi la inceput