Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

ramo - vrem poza cu noua tunsoare ... sau ai pus-o deja si nu am fost eu pe faza?

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

ramo - vrem poza cu noua tunsoare ... sau ai pus-o deja si nu am fost eu pe faza?

Petronela

puiutul mult dorit !!!!




Nu mi-am facut,ca aparatul e la un inginer,face poze pe santier la blocuri.Si pana cand il aduce,eu ma spal pe cap,si mi se increteste iara.

poze
vine bebe

Ramonel15+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Dany si eu ma epilez cu ceara de unica folosinta la cosmetica, peste tot, nu numai pe picioare. Si am vb cu cosmeticiana si a zis ca a mai avut gravide destule si ca veneau pana inainte de nastere, asa ca si eu am de gand sa fac la fel, inclusiv pt nastere sa ma epilez, sa nu ma las pe mana infirmierelor la spital sa ma faca cu lama.

Anca 15+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele
Sa fie un capitol cu noroc
Eu ma epilez cu ceara calda si cu ceara de unica folosinta si nu am patit nimic pana acum.
In sf azi am reusit sa imi fac si eu micoplasma si ureaplasma si am rez abia peste 10 zile lucratoare.
Pupici

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Da,inainte de nastere neaparat sa ne epilam cu ceara,ca cu lama va fii nasol daca ne face epio...zomie parca ii zice,si cand va incepe sa creasca va fii nasol.

poze
vine bebe

Ramonel15+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Mersi fetelor.....ce bine ca nu afecteaz bebe ceara fierbinte...mai ales ca nu m-am facut cu lama niciodata....!!!!


MAi am o "intrebarica"...poate pare caraghios dar eu inca nu stiu exact la ce se refera ultima menstruatie...la ultima zi a ciclului sau la prima zi? adica ce zi pun la UM=??

MERSIC!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

dany - UM se refera la prima zi a ultimului ciclu ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

dany - UM se refera la prima zi a ultimului ciclu ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!





Ok mersi...deci am scris bine acolo la detaliile UM DPN ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

fetelor...care stiti deja sexul bebe-ului asa repede.....l-ati aflat la eco intravaginala sau normala-pelviana.....??!


12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

La mine cand am aflat exul bebelusului a fost la ecografie morfologica, care este abdominala.

Anca 15+ Elena

Mergi la inceput