Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

eu stau in pat de azi dimineata ma mai ridic sa "va citesc"...am niste crampe ca la CM....bleach..si arsuri..pana acum nu am mai avut....si transpir..nu mai suport nimic
cat despre GINA M ..NO COMMENT...si eu m-am inscris la inceput la mamici de oct-nov insa nu m-am simtit bine acolo deloc nu stiu de ce dar am fost foarte atrasa de mamici de nov-dec..acum chiar daca DPN -ul meu este in octombrie sper sa nu ma dati afara...am glumit

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dana imi pare rau de cumnata ta,stiu ce va este greu dar poate bb nu era bine si Dumnezeu a vrut sa il ia acum la El ca sa nu se chinuie mai incolo.Sa stii ca multe fete au ramas dupa lamparo asa ca ioti tin pumnii si o sa vezi ca pana la urma o sa iti tii bebelul in brate.Te pupam si sunt aici cand ai nevoie.

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

DANANGIE...ma bucur sa te regasesc printre noi

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PUSSI super mamica ce mai faci? Eu sunt bine. Mi-am facut curaj si am intrat aici....cu frica dar am reusit. Sunt asa de nerabdatoare si pentru tine sa aflam ce ai in burtik, si gata. Sunt pe aici. Inca sunt in medical.....ma sperie putin intoarcerea la munca...pe 17 mai , pentru ca atunci imi voi reaminti din nou totul, pentru ca ai mei colegi isi vor exprima parerile de rau.....si acest lucru ma va face sa sufar din nou....dar sunt bucuroasa pentru ca ma suna si imi trimit mesaje aproape in fiecare zi si asta inseamna ca intr-adevar sunt alaturi de mine....si abia acum imi dau seama cine tine la mine. Te pupacesc si pe tine si pe juniorii sau junioarele si numai bine.
Na ca m-am molipsit si eu de pupaceli.








POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox de la ce te simti mama asa?
Asa o sa ne simtim si noi la 16 saptamani?

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Oooofff ... danutza ... iti doresc din tot sufletul sa treci si tu iar prin aceasta bucurie a noastra ... si imi pare rau pt. cumnata ta ... ai sa vezi ca pana la urma tot impreuna o sa va botezati micutii ....

Nu ma mai stresez, promit ... numai ca un gust amar tot iti ramane dupa toate aceste discutii ... chiar, bine zici ... rahatul asta de prima pag. ... acu' sa nu se supere fetele, da' cred ca si ele gandesc la fel ... si sunt mult mai interesate de burtica decat de nume si alte chestii ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

ROXANA sa stai in pat..pentru dureri....si eu stii...cam de-o saptaman sufar de arsuri de stomac....si ma gandeam daca eram inca gravidutza ce ma faceam??? Pupici si tie

ANCA da stiu...asta cred si eu: ca sigur a avut probleme genetice, cromozomiale....si sunt sigura ca D-zeu a vrut sa ma fereasca de o suferinta si mai mare. Dar daca mi-e imi face laparo pentru a scoate chistul....oare da un ochi si pe la uter sau trompe? Sau ce se poate rezolva cu laparo? Stiu ca pot vedea daca am endometrioza.....dar nu stiu daca pot vedea daca trompele sunt ok,,,,voi stiti ceva?Tocmai de asta am mari sperante. Ca stiu ca dupa un chiuretaj si dupa laparo se ramane mult mai usor....de asta cred si sper mult.Va dati seama? Voi sa nasteti si eu abia sa raman..








POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

nu stiu Ancutz..dar e naspa rau..pana acum eu nu am avut nici o problema....habar nu am..creste bebe...ma apasa ..habar nu am dar simt transformarile.....de ieri pana azi mi-au crescut si sanii destul de mult....peste noapte...acum m-am mai linistit putin am lasat aerul la 16 grade si am luat un no-spa....astept sa se mai duca soaarele asta nenorocit si ies la aer ca simt ca ma sufoc....

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

DANANGIE ...pupici si multumesc...imi pare nespus de rau pt cumnata ta

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Sper ca nu am jignit pe nimeni....cand spun "rahat"....ma refer ca nu e atat de importanta prima pagina cum e emotia unei ecografii, emotia aflarii sexului bbeului....e mult mai important discutiile de zi cu zi.....sfaturile....simulte altele. Sper ca nu ati inteles gresit. Eu nu am dat niciodata imporatnta primei pagine cum am dat importanta transformarii corpului meu pentru ca eram gravida. Atat.








POZELE MELE

Mergi la inceput