Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Ooooffff (emoticonul ala care se sterge pe frunte) ... zi grea azi cu atatea explicatii .

Astazi mi-am propus sa fac ardei umpluti ... numai voi sunteti de vina ca mi-ati facut pofta ...

Unde sunt burticile? Ati iesit la plimbari?

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu nu ,sunt aici.
Bai dar la ce s-a ajuns cu Gina,nu-mi imaginam,imi pare rau ca a inteles gresit.

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:










POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dana ce faci iubita?
Cumnata ta este bine?

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Ce-i danutza ... de ce esti trista? Ce mai faci? Cum te mai simti?

anca - aha ... deci nu sunt singurica ... mai invart prin oale, mai arunc si o privire pe-aici ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

danuta ce faci iubita??? Nu mai fi trista

petrospor la facut ardei umpluti...eu si azi si ieri am mancat tot ardei sunt o pofticioasa

ancuta



PUSSI 9+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pussi ce fac baietii?????
Mariuca va pupa pe toti 3

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Va "invidiez" ca puteti manca. Ca eu nu poooooot, nimic.

Noi 2 singurei

Pisoiul lui maimi si tati

6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

irlaneza - lasa ca va veni si timpul sa poti manca si tu ...

pussi - pai si eu sunt o pofticioasa ... acu' am alta "pasarica" ... shaorma ... nu o fi sanatoasa, da' nici sa poftesc la ea parca nu-i bne, nu? Numai ca pe-aici prin satul meu ... mai greu gasesc ... ori mananc la Milano, da' nu stiu unde, ori mai astept pana in Romania ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna mamicilor..Sunt ca citesc ceea ce se intampla aici.....ca nu inteleg....de ce nu se pretuieste comoara din burtik si se pretuieste mai mult prima pagina.....o pagina care niciodata nu i-am dat importanta.....sunt pentru asta.....ca-mi pare rau si pentru Gina ca nu reuseste sa se integreze....ca sunt sigura ca ea nu e fericita ca nu e inteleasa si ca nu iese cum vrea ea. Gina daca citesti.....focalizeaza-te pe puiutul din burta decat pe rahatul asta de prima pagina.....ohhhhhh

ANCA scumpa...ce sa fac....asa si asa. Cand mai bine....cand mai rau....dar trec eu peste asta....nu ma preocup.....cumnata din pacate alataieri a facut chiuretaj: sarcina oprita din evolutie. Asta este. D-zeu stie El ce face.Trebuie sa acceptam si sa mergem inainte ca sunt necazuri mai grave pe lumea asta. Nu zic ca eu voi trece cu vederea sau ca voi uita ce mi s-a intamplat.....dar .....
MA bucur pe zi ce trece cand vad ca la voi cresc burtile...sunt curioasa si nerabdatoare sa aflu ce vor avea celalalte mamici: flacai sau donsoare . Vreau sa stiti ca intru in fiecare zi aici si stau mult si va urmaresc ca imi place si sunt alaturi de voi. Sunt increzatoare ca D-zeu ma va ajuta. Acum pe 15 mai am programare cu anestezistul pentru a face laparascopia ca sa scot chistul....asa pentru urmatoarea nu voi fi stresata pentru nimic. Si sper sa ma cheme la sf. lui mai sau inceputul lui iunie sa fac operatia. Pe urma pe la sf. lui august inceputul lui sept. eu zic ca pot incepe sa pentru . Am inceput sa tin post miercurea si vinerea si sper sa ma ajute D-zeu. Te pup si pe tine si pe strengarita de Maria , si ne mai "auzim" pe aici.

PETRO dupa cum cred ca ai citit mai sus...ma simt destul de bine....astept ca timpul sa imi vindece aceasta rana. Tu stai linistita si nu te mai agita degeaba ca nu face bine. Te pup si un grande abbraccio al piccolino








POZELE MELE

Mergi la inceput