FIV 74

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Avalon,iti doresc din toata inima sa nu mai fie nevoie sa faci fiv.Sa dea Domnul sa fii gravidutza cat de curand,fara fiv

Fetelor,ce analize se fac inainte de fiv?Noi vrem sa facem in toamna aici,in Islanda...

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiramy spune:

MRL-Mi-am facut injectia la 20.30 si nu m-a durut deloc si nu ma doare nici acum cand iti scriu.Chiar asteptam sa ma ia durerea dupa ce am citit ca pe tine te-a durut asa rau.Dar nimic.Te-au durut si urmatoarele sau doar prima?Ce reactii ai mai avut de la menogon ca sa stiu la ce sa ma astept?
MONILAND-
ANDICU-Sa stii ca iti tin pumnii in continuare.Multa bafta si pe 1 iunie sa ne dai vestea cea mare.
Pupici pentru toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Salutam veteranele Pia, Tia, Ileana, Denis si Karula. multe de la Mihnea ptr voi.

Denisa pupam micul Cristian.
Karula ai grija de tine si de comoara din burtica. Apropo ce este print sau printesa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Buna dimineata. O zi super tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna dimineata fetelor va pupic pe toate si va tin pumnii.
Raluca mama ce spui tu acolo "mamamie" auzi la ea si eu care ma gandeam sa devin mamica la 41 ani azi impliniti ( ce au trecut anii).
Deusa, Laura s-a simtit bine la stimulare,mai putin foliculi ca data trecuta dar pana la urma a iesit bine, azi la 12-13 face ET-ul, are 5 embrioni frumosi, nu stie inca cati ii vor pune. Nici eu n-am avut mari probleme dupa stimulari, doar 3-4 kg in plus pe care nu reusesc sa le mai dau jos.

Va pupic pe toate dulce si multa bafta va doresc, din pacate azi n-am prea mult timp sa va scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Pia, desi n-am mai stat cu tine de vorba, imi face placere sa fiu prima care-ti ofera flori.
Si ca sa te simti si mai bine, iti spun ca eu am 43 iar la 41 eram insarcinata, numai ca am pierdut acea sarcina in luna a 3 a

Iti doresc sa petreci ani multi si fericiti alaturi de gemenii pe care ii astepti; stiu ca nu te superi si macar 1 sa fie
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

dj_mami multumesc mult de tot, sa fi si tu sanatoasa si-mi pare rau pt.tine sincer, cred ca a fost groaznic, dar a trecut, viata merge mai departe, multa bafta iti doresc si sper sa ne implinim si noi visul de a avea un bebic indiferent cum.
Pupici


Va multumesc la toate pt.urarai si sper ca fiu mai activa pe forum, pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

La multi ani PIA!
Sa dea Domnul tot ce-ti doresti!

...ce a trecut timpul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

PIA La multi ani!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

buna dimineata la toata lumea!

andicu: ma bucur pentru rezultatul tau! Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat
avalon: ca sa scutesti din timp, poti suna la Giulesti sa mergi sa-ti dea lista cu analize obligatorii pt FIV. Intre timp pana ajungi la DL profesor, poti sa-ti faci din ele si ai si ocazia sa le vada. Pana pe 27 iunie ai timp sa le faci pe toate. bafta!
Pia: LA MULTI ANI!

Adhnana

Mergi la inceput