Clubul optimistelor (3)

Clubul optimistelor (3) | Autor: eveline

Link direct la acest mesaj

Capitolul 1

Capitol 2


Optimiste(i) convinse(i) sau in devenire:

Georgiana (Slatina,olt)
Gyna (Suceava)
Joker
Catalin (Bucuresti)
diadaniela (Bucuresti)
alexa si mami (pitesti)
lulu 77 (Constanta)
chiquitita
iri_sori (Ploiesti)
eveline (Suceava)
monagan (Cluj-Napoca)
addinel (Bucuresti)
adinell (alias adinella)
impreuna(Cluj-Napoca)
SunSmile (Bucuresti)
NicoletaB
Ilincalif (Suceava)
Carmencyta (Suceava)
Alexa si mami (Pitesti)
Himmelsduft (Germany)
Fannna2003
Grodear (Bucuresti)


Ana si Bianca-iubita

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mi-ai luat-o inaninte
modifica listuta si trece-o si pe raluca pune si capitolele anterioare pt continuitate.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

link-ul de la 2 nu duce nicaieri

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

asa...
raluca bine ai venit la noi!
am mai tras o repriza de plimbare, dar cind am coborit in fata blocului am constatat ca ploua, nu f tare. ne-am plimbat vreo ora printre picaturi si ne-am intors acasa pt papica, a urmat baita si apoi nani. eu ma duc sa scot niste rufe din masina, da' n-am nici un chef sa mai ies sa le intind asa ca o las pe miine.
georgi, alexa e tare capricioasa la plimbare. cind fuge de mine, cind vine in brate depinde de chef si de persoanele din jur. e tare rusinoasa.
vb miine. somnic dulce!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Optimistele ,multumesc ca va ganduti la o biata virusata.V-as pupaci ,dar nu vreau sa va dau virusi.
Acum ma simt un pic mai bine.
Noapte buna!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Mai, lipseste omul oleaca si ce gaseste: 3 pagini si capitol de inchis...mai....Bravo!
Azi sotul a avut zi scurta (ca de obicei vineri) si la noi ziua asta se transforma in zi de cumparaturi....asa ca n-am prea stat pe acasa...si cand am venit o vrut el sa stea la calculator....asa ca eu abia acu am intrat.
Ma duc sa citesc din urma....va pup!

Si daca nu mai postez azi va anunt ca maine am cursuri aproape toata ziua....poate gasesc vreo 5 paginute, ce spuneti?

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Bravo fetele.
poate ma invatzati si pe mine vreodata cum se deschide capitol nou sa nu mor si io fraiera.Hai ca dau o bere
Acu ma pot culca linistita.
Pupici si noapte buna


Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza!
Sa avetzi o zi super.
La noi a plouat aseara, si acum e un soareee...
Dana, ce faci? Cum te mai simtzi?Ai mai dovedit din virusii aia?
Alina, deci fetele noastre sunt pe aceeasi lungime de unda.Culmea e ca pe fi-mea o apuca crizele de independentza exact cand trebuie sa trecem strada.La semafor...nu mai zic.Mai nou o pun sa numere masinile care trec.Vad ca da rezultate
Monagan, te asteptam sa-ti faci timp si pt noi
Sunule,tu ce faci?Cum iti mai e?Mai da pana la urma ce ai facut?Ca io nu prea am intzeles ce ai patzit?
Pup toata gasca si avetzi grija de voi

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

neatsa la fete. eu sunt lesinata de oboseala, aseara ne-am intors tarziu si am dormit putinel. dar am vrut neaparat sa ma trezesc devreme ca deh, doar nu mi-oi dormi zilele taman acum cand sunt atat de insorite! ma duc sa beau o cafea, sa fumez o tigarica si dupa plec pe la cumparaturi.

oricum azi si maine ma lipesc de calculator ca am de lucru ceva in particular, asa ca ... o sa fiu prin zona .

pupicei la optimiste

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Neata la optimiste! Ce fac fetele? Cum e vremea in viata voastra?
Sper ca azi ca si maine sa avem parte numai de soare in suflete. Sper sa nu mai fie nori sau macar tentative de nori... Asa sa ne de-a Dumnezeu: un wechend frumos!



Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

Salutare optimiste !!!
Bine ai venit Raluca
Eveline success la cursuri!
Georgi, ginerelul tau face cum nu se poate mai bine, este acasa( eu sunt la serviciu) si se joaca la calculator, iar putin mai tarziu , impreuna cu frati-su si tati vor iesi afara in parc. Maica-mea si-a revenit la fel si soacra-mea, a venit azi demineata la 4 de la Tg Mures, a fost operata marti pe 28 martie si se simte bine. Deci dupa cum vezi a rasarit din nou soarele si in fam mea.
Dana insanatosire grabnica! La mine nu-i problema cu virusii , deci pot imparti cu tine cativa, eu am o problema cu microbii, mai.
Eu am sa-i trag acuma un SHUT in DOWN la calculator si ma car acasa.
Pa! pe luni si va pe toate.

Mergi la inceput