Mamici de septembrie-octombrie 2007 (90)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Vlad doarme dus dupa baitza. Ma duc si eu la culcare, ca nu stiu cat dureaza linistea asta. Va pup. Noapte buna.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Miruna
Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Of, la noi e mare mare circ, si sunt singura ca tati e la meciul Stelei. Nu mai rezist, Andrei e beleaua, asa de tare m-am enervat ca am o criza de bila. Noroc ca am reusit sa o culc pe Alex, adica sper ca doarme ca a trebuit sa iau urlatorul de pe etaj.

Tocmai ma miram ca s-a culcat dupa masa de ora 9 si cand colo a dormit putin si urla, ca plans nu ii pot spune. Nu strange picioare, nu da partzuri. Ii dadusem si espumisan si Gripe, deci colici cam pica. Plange si in brate si e nervos, nu vrea nici suzi, nici in scoica, nici leganat, nici plimbat. Eu nu mai am rabdare cu el, l-am lasat acum sa planga putin sa isi mai consume energia ca nici nu mai pot sa stau in picioare de durere sub coaste. Cred ca nu mai pupa baie azi ca nu pot sa il las asa urland sa pregatesc cadita, haine si papa singurica. Nu de alta, dar trezeste fata, ca altfel il lasam sa exerseze plamanii.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by slippers76




Alinush, as vrea eu sa am 55 kile. Cam asta e obiectivul. Deocamdata sunt o balena de 72 kg. Asa ca trebuie sa ma apuc de gimnastica.


hihi, asta is eeeeu.tot la 55 vreau sa ajung....macar!!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

si la noi circ mare asta seara.
acuma caraie in pat...l-am pus adormit.....



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Capitol nou aici

Mergi la inceput