FIV 122

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cellu la eco !!!

Monica-Elena eu stiu ca Teodoran are baiat si trebuie sa nasca prin septembrie!



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Ioana_Tugs, crestem, crestem. Mai am aproape 3 luni si gata. Da' cred ca la cat conduc cu burtica mare, o sa ma duc singura sa nasc
Te citesc din cand in cand, in toamna incepem galeria pt tine, nu?

Andreea 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Aniastule nu vi mama sa nasti aci????Eu te mai astept sa stii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Aniast72 ma bucur ca mai ai putin, abia astept sa sarbatorim si primul bebelus din grupul vesel si cred ca tu esti prima care nasti. Nu m-as mira sa conduci pina la Bucuresti ca sa nasti! Stiu ca esti o soferita foarte buna! Asa m-am gandit ca ar fi cazul sa trecem la pasul cel mare - FIV -, sper sa prind programare la prof. Marinescu prin septembrie, ca sa incepem planurile unui FIV, analize, etc. Pina atunci notez ce scrieti voi si bag la cap. burticuta!!


http://tt.lilypie.com/50m8p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adina1967 spune:

Lucia13,flori76, Anca Wish,Pussy, Relya, MRL,Aniast72,KoraPop,Andicu, Aldolina, Dream1971, Aurel-Cris,Ioanatugs, Monica-Elena Zouzou, Madalina va multumesc din suflet fetelor, sinteti minunate, deosebite. Sa dea Domnul sa aveti parte de tot ce va doriti!
Eu nici acum nu-mi vine sa cred, pe mine ma bate gindul sa ma duc miine la alt laborator sa mai fac o data analiza,ca poate Doamne fereste au gresit astia, ca e prea frumos ca sa fie adevarat. Oricum luni trebuie sa o repet sa vedem daca evolueaza sau nu. Un sfat din toata inima vreau sa va dau: NU faceti nici un test de urina inainte de BHCG. Nu va puteti inchipui cum au fost ultimele 2 zile pt. mine dupa testul ala eronat.
Madalina 28cita dreptate ai avut!
Zouzou fata buna, pentru tine n-am cuvinte sa-ti multumesc. Tu m-ai incurajat atit la telefon iar eu eram mereu pesimista si bosumflata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Delia21, nu mai vin. Era mult prea complicat cu drumul, cu perioada pe care trebuia sa o petrec acolo dupa nastere...
O sa nasc in Buc la Euroclinic unde sunt conditii super si ma simt mai aproape de casa. Ar fi fost o aventura interesanta dar nu-mi permit sa risc.
IoanaTugs, parerea mea ca ar trebui sa iti incepi analizele minimale si sa le si faci pana in septembrie, ca sa nu patesti cum am patit eu: Am zis ca ma apuc de FIV cat mai repede in sept dar au aparut oaresice chlamydii si alte cele care m-au amanat pana in noiembrie.
Nu sunt prima care nasc, e Lachione inaintea mea. O sa vin cu burta la gura si cu volanul dedesubt sa sarbatorim fetitzele.

Andreea 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ADINAAAAA MAMICOOOO AI VAZUT????AI REUSIT!!!SI IN 8 LUNI SA TE VAD CU BEBE IN BRATE SI SA VA BUCURATI DE EL ANI MULTI FERICITI!!! O SARCINA USOARA....

...as vrea sa-i vad fata la Franki

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page
www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

ADINA FEICITARIIIIIIIIIIIIIIIIII,SA AI GRIJA DE TINE SI BEBELUS
DANYALO tu ce mai faci???Nu ne zici nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magduta-sv spune:

Adina si Mada, felicitari mamicilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asa mai incurajati si voi fetele sa aiba curaj in infruntarea FIv.
.
Mult succes si fetelor aflate in tratament!

Magduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by andicu

Adina, felicitari!!! ma bucur ca ai reusit! sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Zouzoule, fii antena ca tu urmezi! e Adina aproape de tine si trage mai bine piciorul!


tuturor FIV-oaselor!



Andicu 35+Filip Gabriel
AMR 21 zile

Ultimele poze cu burtik
Camera bebe Filip


sa te auda acolo sus DD

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page
www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

Mergi la inceput