Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Pe fuga, bebe e bine mai mare cu 3 zile decat Um, nu am vazut inimioara ca e prea devreme, fug ca trebuie sa prind autocarul, plec la bucuresti pentru analize la fundeni, vreau sa fac totul cum trebuie sarcina asta.
va pup

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Miha, ce veste maaaaaaaaaaaaaareeeeeeeeeee !
Ai grija de tine/voi !
Te


Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

caresse


te dadusem la disparuti!!!!!!!!!!!!!
esti ok?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza fetelor!!!!
va astept la , desi incep sa cred ca nu o pregatesc tocmai buna de sunteti asha de putine la degustat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

neatza fetele,
vin si eu la o cafea multumim kmy
iarina am facut o parte din analizele de trombo, au iesit bine toate, mai am de facut mutatiile pai si mtfr .
si mie mi-a raspuns f greu dr Uscatescu.si ea zicea tot de 6 luni ca sunt suficiente pentru pauza.la noi au trecut aproape 4 luni deci mult nu am mai avea, tocmai de aceea trag tare sa mai slabesc un pic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

neata fetiliii ,

vin si eu la o , ca tare bine este sa o savurezi de acasica .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

kmy, tu la prima sarcina ai ramas relativ repede din momentul in care ti-ai propus ca e momentul sa devii mamica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

da, din mom in care am renuntat la protectie(prezervative) am ramas din prima luna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

wow, ce norocoasa ai fost. In conditiile astea sa tot faci bebei :) . Si acum cat ai de cand incerci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

mi-am scos steriletul in octombrie si te atunci tot astept II

sincer, deja, ma deprim din nou, au inceput sa-mi apara cosuri pe frunte care prevestesc menstra

Mergi la inceput