Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

Caresse imi pare rau suntem alaturi de tine, te asteptam cand vei fi pregatita sa ne spui mai multe detalii,daca vei dori.
te imbratisez si iti doresc multa putere sa mergi mai departe, nu trebuie sa ne dam batute,eu zilele trecute cand am primit mail de la dr U am inceput sa plang cand am vazut finalul mail-ului ei...avem drum lung dar nu ne lasa Creatorul...deci asa va fi!doar ca trebuie sa ne investigam mai mult si sa avem un pic de noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubirisca spune:

Careese imi pare nespus e rau pentru pierderea suferita si te astept si eu aici, alaturi de celelalte fete, sa iti deschizi sufletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

buna fetelor!!!
acum am revenit si eu din mini-vacanta

am ramas ff trista cand am citit semnatura ta Caresse, chiar m-am intrebat de atatea ori de ce ai disparut asha brusc!!te asteptam oricand sa ne povestesti ce este in sufletul tau!!!

Miha_23, imi pare nespus de rau pt testul negativ!


treb sa fie cineva sa sparga gheata asta la Noroceiii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

iarina_r

iti postez cateva raspunsuri legat de intrebarile tale


"kmy_black de dr hematolog nu am auzit,iar despre dna dr dumitrascu parerile sunt impartite, ce stiu exact e ca nu se respecta ora de programare,apoi exista posibilitatea sa plece la congres si sa uite sa te lase in grija altui dr,chiar daca tie iti da nume si nr de tf"


"Dr Dumitrascu a urmarit sarcina cumnatei mele, dar nu a nascut cu ea pentru ca era plecata din tara la momentul respectiv. Daca vrei informatii mai precise o pot intreba ce si cum..."





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Caresse imi pare foarte rau sper sa te ajute Doamne Doamne sa mergi mai departe si sa te intareasca sufleteste.
Kmi_black multumesc. In Bacau se vorbeste de bine de ea, ca are experienta, acum Dumnezeu cu mila si cu doctorii astia. Eu o am pe doctora mea insa atunci cand o fi cazul de o noua sarcina as vrea sa mai am un al doilea doctor la care sa merg de asta intrebam de ea. Dr hematolog Catalin Danaila am citit ca e prof univ la UMF Iasi si il gasesc si la Arcadia. Acum dr. Dumitrascu pare avea un cv impresionant (http://www.fertilizare-in-vitro.ro/cv-irina-dumitrascu.php), eu am fost doar la morfologie fetala la ea. Oricum daca ai mai multe detalii despre ea ca profesionist m-as bucura sa le impartasesti cu mine.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Caresse, imi pare tare rau! Poate Aspenter n-a fost destul si Clexane ar putea fi o solutie.
Mihaelafalt, tu ce mai faci?

27+ Anna
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Emilia sunt bine, analizele sunt bune si eu azi ma lupt cu greturile care au inceput sa isi faca simtita prezenta, dar ii multumesc lui DD pentru ca motivul greturilor, in rest sunt bine.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Caresse, imi pare tare rau sa citesc asta

Eu mi-am facut programarea la ginecolog pt luni.. sper sa vin cu vesti bune.

Un weekend frumos va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna dimineata,
sa aveti un weekend minunat!
cine se mai testeaza zilele astea? tinem pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza si de la mine!

eu astazi sunt in utima zi din cele 10 de utrogestan. deci 3 zile pana la testare!!

Mergi la inceput