Asp.opt.(815) Felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Dc m-a zis sa iau ori duph ori utrogestan si cand i-am zis ca le am acasa p amandoua mi-a zis sa iau duph si nu mi-a mai facut reteta,doar a scris asa pe o foaie din ziua 10-25...poate ca a gresit ea si trebuia sa iau din 16-25...acum imi pare rau k m-am jucat cu corpul meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Bubuali daca vrei iti trimit prin posta 3 fiole de Clexane de 0,8 mg.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

bunadimineata

emilia,ai dreptate.sper sa ma hotarasc.daca va mai fi subprogramul.daca nu,stiu ce am de facut.din pacate timpul nu imi e prieten...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Velvet trebuie sa profiti de fiecare zi, timpul trece si tace .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Citat:
citat din mesajul lui MariaBcf

Bubuali daca vrei iti trimit prin posta 3 fiole de Clexane de 0,8 mg.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Ti-as ramane foarte indatorata...dar tie nu iti trebuie?Mi-e ca poate-poate as fi cumva luna asta si v-am povestit eu ca la mn o sa dureze pana fac rost si am nevoie de el de cum am test pozitiv...oricum iti trm banii p el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Bubuali dami un PM cu adresa exacta ai dupa ora 15 ies afara si ti le pun la posta . Mie daca imi creste doza o sa fac Clexane 0,4 la 12 ore , . O sa mi le numar pe cele de 0,4 sa imi ajunga pana in 4 Ianuarie si daca am in plus iti trimit si de 0,4 .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Maria din pacate ceva m-a oprit sa mai profit...iar banii m-au tinut in loc pana acum si asa a trecut timpul.speranta moare ultima...voi face FIV pana la urma.sper sa reusesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Velvet Doamne Ajuta sa fie .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Velvet iti tinem pumnii si suntem alaturi de tine...

Mergi la inceput