Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(17)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
ofer ceai si cafea fara lapte, bineinteles cu fresh de portocale

La noi a fost frumos si am iesit prin parc, de aceea n-am apucat sa intru ... dar am citit vestile minunate: Adriana, sarcina usoara si fratior/surioara sanatos pentru Alexandru

Vad ca, copilasii vostri au rezistat de revelion mult, chiar si la artificii, pai pe noi nu ne prinde ora 22.30 treaz, decat in cazuri rare si am vazut ca daca se culca tarziu se trezeste tot devreme si mai este si marait.
Doina, nici Tudor nu-i prieten cu mancarea in ultimul timp, refuza mancaruri pe care inainte de boala le savura, ca de ex. pestele.

sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Neatza!

Va las o cafelutza cu mult lapte :)

O duminica frumoasa!


_

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 18s+

--------------------------
"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Multumim de cafeluta!Doina , noi suntem fani Tigru si topaim prin casa exact la el.
Eu cotrobai netul dupa retete interesante pentru ca maine este ziua sotului de nastere dar si ziua de nume a strumfului si a tatalui meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna ziua,
Doina, primim cafea si mai tarziu ... chiar ma bate gandul sa-mi mai fac un cappuccino, ca mi-e somn dar n-am chef de dormit
Anca, ce de sarbatoriti ai tu acolo. Pai spunem de pe acum urarile: pentru sot, sa fie sanatos si sa va iubiti mereu, pentru tatal tau de Sf. Ion si pentru Ionut, sa creasca mare si sanatos (pe el il mai sarbatorim si maine). Ce tigru ii place lui Ionut? intr-o vreme si Tudor voia sa doarma cu tigrul (unul de plastic din ala de la setul de animale). Cat despre prajitura, eu astept

T. a descoperit o noua joaca, cica face glume si spune cuvinte modificate: de ex. pune "lu" la sfarsitul fiecarui cuvant (tavanulu, cablulu etc) si nu mai poate de ras daca il urmam si noi. Astazi sotul a trecut la "nivel 2" de joc, l-a pus sa zica "la" la cele care se termina in "a" si "lu" la celelalte si a priceput ideea. Eu nu-l prea incurajez, ca poate il apuca si pe la gradi si nu-l mai intelege nimeni, dar lor le place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna fetelor!
Noi am fost la biserica,apoi pe la mama sa iau racitura ca mi-era pofta...
Fetelor ce meniuri mai aveti pt copilasi?Numai am idei...ce le dati la mic dejun,cina?
Elenys mai nou cand vrea sa obtina ceva....spune " te loggggg(rog),ca plang"...e asa haioasa

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Felicitari Adriana! sarcina usoara!

La multi ani Ionilor si Ioanelor!

Eu la Maia ii dau lapte cu cereale dimineata si seara,ca altceva nu mananca\mesteca

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

LA MULTI ANI, ION/IOANA! SA TRAITI CU NUMELE!

Va las o cafea cu mult lapte :) eu acum o savurez :)




_

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 18s+

--------------------------
"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

La multi ani celor care poarta numele Sf.Ioan!! Sa fiti sanatosi!

O zi frumoasa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani, tuturor celor care isi serbeaza ziua numelui

La multi ani Ioana-Adelina, Andrei-Ionut! sa cresteti mari si sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

Buna fetelor,

La multi ani!!! Sa aveti parte de un an mai bun si plin de realizari :)

La multi ani celor ce-si serbeaza ziua numelui.
Din pacate sunt la servici, dar va servesc cu suc natural, si tort, ca a mai ramas de ieri.
Multumesc pt urari , sa dea Domnul sanatate la toata lumea .

Am ramas in urma cu cititul, asa ca raspund acum.
camisv, a venit mosul la gradi, copii au cantat, dar a fost fara parinti.
hadriane, multumesc de compliment. Felicitari pt bb :) sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos !!!
nicopic, ce scumpa e Larisa, si ce-i mai place sa faca puzzle. A venit mosul si la gradi:).

Mosul de Craciun

Mergi la inceput