Juniori de Iulie - August 2004 * (106)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

A venit si la noi Mosu" si chiar f plina de mister venire..Sorin si cumnatul meu s-au dus sa aduca acvariulca era f mare si au pe intuneric (luca fiind la etaj) am pregatit tot in ghete..dupa care ei au adus ce trebuia si le-au lasta la usa..dupa care au trantit usa si au plecat sa-l duca casa pe cumnat...Ideea este ca Luca a auzit ceva..apoi usa..masina nu era ..a incercat de la etaj s averifice daca a fost bunicul ..dupa care a concluzionat...a venit Mosu ..dar eu am emotii..imi bate tare inima..este 7.35 la si 40 coboram...nu vreauu sa -l vaaaddddd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Tare Luca!!

La Multi Ani Sf. Nicolae!! Nicusori si Nicolete!! Sanatate in primul rand!!

La noi Mircea a fost emotionat, Victor nu mai are nici o emotie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani sfintilor!!!! Sa-mi traiasca si mie tatal..este ziua de nastere//si nu-l cheama Nicolae

ieri imi povestea Luca de la modelaj..si apropo..facuse o lucrare superba ..cea mai tare de pana acum..cu detalii///am lasat-o in masina pe scaunul soferului si aseara sotul s-a asezat pe ea..si s-a facut tandari

deci sa revin ,imi povestea de ce a fost el mai nebunici la ora...pt ca l-au tinut de vorba doua fetite noi:
- Si ce te intrebau ,Luca?
-In ce clasa sunt..la ce scoala..etc..
-Pana la urma cum a fost...ti-a placut de ele?
-Nu!! Lor de mine!!
-de unde stii??
-M-au intrebat daca imi place de ele..si de care anume???...vezi din cauza acestui par fermecat (are par de adolescent)..am succes la fete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

...-M-au intrebat daca imi place de ele..si de care anume???...vezi din cauza acestui par fermecat (are par de adolescent)..am succes la fete!
[/quote]

Super tare, Luca! Matei nu ne mai lasa sa il tundem,vrea "freza intr-o parte" :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani tati de Kim!! Sa-ti traiasca si sa fie sanatos!
Si la multi ani si pentru mama mea, ca si ea se serbeaza astazi, dar de nume!
Andries - ti-am dat PM!
Cristalina - la fel si noi, le-am data seara ca ma gindeam ca de dimineata nu mai ajung la birou...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Matei si-a pregatit 5 perechi de ghete / pantofi si a fost cam dezamagit ca nu erau toate perechile pline :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!....siLa multi ani cu multa sanatate tati de Kim!.....supertare Luka cu emotiile
Si a mea traieste la maxim atmosfera zilelor de sarbatoare....azi cand a venit de la scoala a gasit inca un cadou in ghete(de la bona)si bradul mult asteptat,asa ca impodobim de zor casa si bradul...culmea este ca tot azi in parcul din fatza blocului au adus bradul si l-au ornat si luminat foarte fain.....si-n clasa au facut azi bradul si fiecare si-a pus o dorinta cand a pus globuletzul in brad
hai pupicei si o seara buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
iupi, e vineri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Eu vreau sa facem maine bradul, cu conditia sa ajung sa-l cumpar
De obicei il impodobim pe 1 decembrie dar am fost atat de prinsi ca nu am mai apucat.

De dimineata m-am intalnit cu proprietarul pamantului pe care vrem sa-l cumparam (evident ca mai trebe' niste acte ). Cu ocazia asta mi-a zis ca mai sunt doritori..i-am explicat si eu ca daca ii da vreunul sacul de bani sa nu-l refuze din cauza mea . (M-am agitat prea tare in ultimele zile asa ca m-am gandit ca daca e sa fie asta casuta noastra, o sa fie. Daca nu, n-a fost sa fie!) A venit si evaluatorul de la banca, agitatie mare zilele astea .

Ieri am tras o sperietura, Maria a baut niste suc de portocale care statuse deschis mai multe zile si a apucat-o burtica...Deja ma panicasem "iar!?"

Ma duc sa sistematizez treaba ca altfel ma apuca Ajunul la servici
O zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ce liniste pe aici!! ati mancat prea multe dulciuri de la Mosu;???
Cristalule...lasa-l in pace ..vrea sa grabeasca treburile si de aceea v-a bagat faza cu .mai sunt doritori..uite fac coada la Magurele

si noi facem bradul maine..oto cel artificial...pt ca cei romanesti naturali nu-mi plac si ceii care-mi plac costa vreo 3 mil...si mi se pare absurd...iar cu brad cu trei crengute nu vreau...

Mergi la inceput