Delfinasi jucausi de iulie-august (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Neata
HAI LAURA!! Nastere usoara!!!
Asteptam vesti cat mai repede!!

M-ati omorat cu meniurile!! Frumos va sta...Eu intotdeauna am facut maioneza cu ou crud, desi am inteles ca si cu ou fiert tot asa se face, dar eu asa stiu si asa sunt obisnuita. Si asa ii dau si lui Raul ( vinete cu maioneza).

Nu l-am vazut pe Vlad, acasa o sa-l vizualizez...dar mi-am dat seama ca nu l-am mai prea filmat pe Raul si asa o sa regret.

Alinami-a fost dor de tine!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

poze


Si eu sunt cam delasatoare cu pozatul, filmatul si e atat de scump.. sa ma urechesc singura .

Si mie mi-a fost dor de voi, dar cum de acum voi avea timp..

Cum e maio cu ou fiert? Mie nu mi-a iesit niciodata numai ciu ou fiert, se icorporeaza ca cea din ou crud (eu faceam cam 1 ou fiert 1 ou crud, doar galbenusul de la ou- si la mai multa maio incercam sa pun mai mult fiert)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

neata

Noi tot mucoase, dar macar au inceput sa curga, asa ca sper sa scapam in cateva zile. Deja am 4 nopti nedormite si sunt cam zombi.

crispro,

hai laurika!


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Vai, si Raul e cu muci de 2 saptamani, dar atata timp cat sunt numai muci, chiar nu ma deranjeaza deloc. Nici nu ii mai dau nimic, doar 10 pic de vitamina C si 1 de vitamina D dimineata. Si nici nu cred ca vom scapa degraba de muci, poate doar daca facem pauza de cresa, dar de abia ce mi-a intrat in cap ca e mai bine pt el la cresa, si nu am de gand sa ma razgandesc

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Multumim fetele de aprecieri!

am culcat si eu zmeul, suflu de 2 ori :)

Alina (Bumblebee), m-ar ajuta socrela, ca e de treaba, dar e si ea la piata. Mai ales ca sambata are si ea ceva vanzare. Ei, m-oi descurca eu cumva, doar ca nu am mai gatit demult.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Buna seara dragi mamici,

imi cer scuze ca imi strecor mesajul printre randurile voastre, insa poate il veti considera util.

Baietii mei sunt marisori si pentru ca ma pregatesc de Mos Craciun, am pus intr-un album cateva jucarii care nu ne mai sunt de folos dar care sper sa ajunga la cineva care si le doreste. Daca actiunea are succes, voi reusi sa le cumpar copiilor mei unele adecvate varstei lor.
Daca sunt doritoare, prefer sa fiu contactata pe PM sau email.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

neataaaaaa

MESAJ DE LA LAURIKA:

"Andrei s-a nascut ieri, 21.11.2012, 2950g si 51 cm"


Sa cresti mare micutule!


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

ce scump e Vladut cum povesteste!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

LAURIKA FELICITARI!!!!!SA ITI TRAIASCA,SA FIE SANATOS SI FRUMOS!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Laurika, felicitari, mami!!! Sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si cuminte! Si tie recuperare usoara! te pupam, asteptam detalii si poze!

Denisa,



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


Laurika, felicitari!!! Sa fie sanatos, macacios si necolicios iar tu sa te refaci repede si sa ai laptic din plin! Te pupam cu drag!


Mergi la inceput