Delfinasi jucausi de iulie-august (95)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Laurik, vreau sa te felicit si aici pentru bebe Andrei. Sa fiti sanatosi!
Cum va descurcati? Ti-a venit lapticul? Cristi cum accepta noua formula in familie? O pozica cu Andrei?

Adriana, ma bucur tare mult pentru rezultatele bune de la analize. Stiu ca Eladea folosea niste foite pt contraceptie, poate te interesezi si de ele.

Mamica Nataliei, 33+



hello fetele

momentan e ok, e pe LM decand am venitacasa, C mai facecrize de gelozie, mai ales cu ta-su, deocamdata nedescurcam, o sacvad mai bine candvaman cu ei acasa singura.fetele,aveati dreptaten ca la al doilea e mai usor,am fost asa de calma pana acum ca nu ma recunosc.bebe e cuminte,la baie ii place tare de tot,nu cum facea fra-su...si mie mi se pare ca seamana tare cu C,eu l-am recunoscut din prima in maternitate :D.mai intai am luat puiul din pat si pe urma m-am uitat lanume :)).
POze sunt pe FB.
Va pupo cu drag,maintorc latzatzzleala :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

La multi ani Celor care azi isi serbeaza ziua de nume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

la multi ani Mara Nicole!

la multi ani tuturor nicolailor,nicoletelor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

neata

am dormit pana la 8,45. Uau! Nu am mai dormit atat de vreo 3 ani.

La multi ani sarbatoritilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
La multi ani celor care isi aniverseaza ziua de nume!!
Ce v-a aduc mosul? Mie nimic...cred ca nu am fost f cuminte
Adriana, vezi cum au stiut fetele tale ce cadou sa-ti faca de Mos Nicoale.

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 8+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

ee, paula, am avut trezire la 2, la 4 si la 7. Dar Rebeca a dormit ca niciodata pana la 9, iar Natalia a papat laptic la 7 si a adormit la loc, tot ca niciodata. In casa fiind liniste - barbatu' a plecat la 7 la munca, au dormit ambele. hihi! Si totusi parca am ratat toata ziua trezindu-ma tarziu.

La noi a venit mosul cu fructe si cioco pentru tati si mami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor cu numele!! sa fiti sanatosi!!!, sper ca mosul a fost darnic cu voi
la multi ani elise cea scumpa, sa fii sanatoasa, sa cresti mare si frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Va salut si eu! Nu mai stiu ce am citit, deci nu stiu ce sa zic. Doar ca ma doare gatul de mor, am un pic de febra, ma simt mizerabil... V e si el racit, ceva muci, nas infundat, fara febra. A luat de la socru-meu care s-a externat din spital ( dupa o pneumonie) plin de muci si tuse. Si iu sufla lui v in gura. Dar nu exagerez, ii vorbeste la 5 cm de gura lui.

La multi ani sarbatoritilor cu numele!

Eu incerc sa il culc pe v, vedem ce iese..



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui coteasca

la multi ani tuturor sarbatoritilor cu numele!! sa fiti sanatosi!!!, sper ca mosul a fost darnic cu voi
la multi ani elise cea scumpa, sa fii sanatoasa, sa cresti mare si frumoasa

Corina, fericita mamica de TUDOR ANDREI
Poze Tudor
"Muntii s-au facut cand Norii, dorind sa fie calatori si usori, si-au lepadat sub ei, in vant, povara pe pamant"


La multi ani si de la noi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Salutari si de la noi si la multi ani si aici de Sf. Nicolae!

Of, crispro, imi pare rau ca v-ati imbolnavit iarasi! Dar ce neresponsabil din partea socrului sa vb. atat de aproape de Vladut! Nu va puteati izola cateva zile, pana ii trecea raceala socrului tau? Adica sa nu aveti contact cu el. Parca stati in case separate totusi sau nu mai stiu eu bine? Sanatate multa, sa va faceti bine repede!

Mergi la inceput