Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *454*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

A e mare fana Lalaloopsy http://www.noriel.ro/jucarii_copii_Papusi_manechin_si_accesorii/jucarie_Lalaloopsy_Papusa_mini . De fapt, ea e in perioada papusele si jucarele mici (cu atat mai bine)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Nu are piste; cum arata? ce fac? sint un anume brand si sint compatibile numai cu masinutele brandului respectiv sau sint universale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Sa va povestesc faza cea mai tare de azi : mi-am dat seama acum ca am cumparat si eu jucariile de azi de la Metro cu reducere de 40% asta dupa ce m-a facut curioasa Alexandra, am studiat factura si la final aparea discountul intr-adevar
Dar prea mare afacere nu este pt ca unele sunt mult mai scumpe decat in Real, dar sunt si unele cu preturi aproape egale





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

La Lidl au jucarii faine, eu cred ca o sa iau casuta aceasta, chit ca face Pisi cu nervii ca nu mai avem loc

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-6C20F013-7F879FCD/lidl_ro/hs.xsl/index_14541.htm




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Novus- Nu rata casuta!!! A nu pierde o zi fara sa se joace nitel la casuta ei. Ca sa nu mai vorbesc ca asta are un pret de vis... mobile si papusele "incluse".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:


salut!

1. La multi ani, pentru sarbatorita zilei!

2. inutil sa mai zic ca la mine in oras nu am magazine asa ca daca nu ajung la Constanta e Ok dar nu stiu daca mai ajung in timp util asa ca voi comanda pe net. cred ca in seara asta ca sa aleg impreuna cu Flo. va invidiez pe toate cele care locuiti in orase mari.

3.pisigri, deja faci bagajul...ce repede trece timpul. eu nu am folosit mai numik din ce am luat cu mine, dar cred ca daca as trece din nou prin experienta asta iar mi-as face un bagaj cat china



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Pisigriu, a primit fiu-meu de la cumnata-mea o plasa plina de sine si trenuri ( de la fiu-sau). In prima faza s-a entuziasmat pt vreo 3 zile, apoi a luat o pauza de vreo 2_3 saptamani, iar acum s-ar juca zilnic cu ele. Deci eu zic ca da, la varsta asta e potrivit asa un cadou, la 2 ani jumate...parca-i cam devreme.


Mai e un puseu pe la vreo 30 si ceva cand sunt amatori de trenulete!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Andiaroro, mersi maine merg dupa ea, sper sa am timp ca pana la sfarsitul lunii sunt tot intr-o alergatura , in interes de serviciu de data asta




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi

am reusit azi sa va citesc...dar cu scris greu frate ..cand e de lucru...si mai am cam o pereche de sosete groase pana aproape de genunchi ,pentru Isabella.Aceste sosete le va purta in opici.Abia astept sa-i fac si din acestea prima pereche+ vrea 22 de calendare "surpriza" pentru mamicuile de la Bogdi din clasa...in rest de-ale mele +scoala ,gradi ,terapii.

Am admirat toate produsele de sub link-ri..

Pisik felicitari pentru ceea ce ai facut cu copii...am admirat pozicile toate ,toate

Matza gri putin mai este si f repede a trecut "privind din afara"

Mada,Oliva invidiez pentru gaudeamus...azi am vazut ceva carti de la o editura ruseasca ...tare reusite cartile pentru copii de varsta ghioceilor: aceasta pentru Isabella mi-ar fi placut si mai era una cu pagini groase ,rotunjite colturile si mai continea si carioci ce se puteau sterge ...faine rau si pentru copii mai mari mai era aceasta
Mi-au placut din punct de vedere calitativ foarte mult.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Mada,Oliva invidiez pentru gaudeamus...azi am vazut ceva carti de la o editura ruseasca ...tare reusite cartile pentru copii de varsta ghioceilor: aceasta pentru Isabella mi-ar fi placut si mai era una cu pagini groase ,rotunjite colturile si mai continea si carioci ce se puteau sterge ...faine rau si pentru copii mai mari mai era aceasta
Mi-au placut din punct de vedere calitativ foarte mult.



Pe asta o are si Adela si intr-adevar e destul de incantata de ea. Nu-sh dc vin astia la Gaudeamus, nu i-am vazut niciodata...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput