Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *454*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Pt ca mancarea fierbe singura iar copilul inca doarme, mi-am intins deja taraba "pe ghiocei".

Voi pe unde umblati?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Hello! Daca e rost de prajiturele si beuturica vin si eu!

[/b]la multi ani Lucia![/b]

Am primit mesaj de la Metro ca au reduceri 40% la jucarii in weekend, ma duc si eu sa-i caut catelul Princess de la reclame, ca acum pe asta il vrea Si mai vrea un ponei cu aripi si corn in cap de la Noriel, asa ca la noi incepe sa se cam inchege lista.

De acord si eu cu cadouri la fel pt Moeciu, vreau un cont pe pm ca sa trimit banutii





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Kea, departe de mine sa ma fi suparat ! Vroiam doar sa inteleg exact despre ce e vorba in propozitie :). Ma duc si eu sa pozez narghileaua....cand vin de la gradi :)

Azi am pregatit lucrurile pt spital. Nu m-am indurat sa le pun in geanta inca :))) nu stiu ce astept. Am emotii...de frica. Ma enerveaza ca tre sa umplu un troller :)) cu camasi de noapte, chiloti, bustiere, vata si tampoane, cate ceva de spalat, doua prosoape, pampersi, haine bebe...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Azi am pregatit lucrurile pt spital. Nu m-am indurat sa le pun in geanta inca :))) nu stiu ce astept. Am emotii...de frica. Ma enerveaza ca tre sa umplu un troller :)) cu camasi de noapte, chiloti, bustiere, vata si tampoane, cate ceva de spalat, doua prosoape, pampersi, haine bebe...



Vai, ma sperii!!! Eu la sarcina asta inca nu m-am obisnuit sa port bustiere... mai pun cand imi aduc aminte, dar cum scap, asa e de bine fara ca greu imi mai amintesc sa-mi pun din nou. La Adela stiu ca m-am convins mai repede de necesitatea gestului... dar acum vaz ca nu... poate raman cu doua... kestiii... Pampershi nu am cumparat... hainute, dupa ce ca am cumparat putine, nici pe-alea nu le-am pregatit... Incerc sa ma impulsionez... si pana ajung la "varsta" ta, ma pun pe treaba.

In rest, tot sunt, dar ma tratez!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Ce-mi place perioada asta inainte de sarbatori, cu pregatiri si cautarea cadoului perfect Si eu ieri am fost la cumparatuti si am mai completat din lista de cadouri. Nu mai am rabdare sa le dau Am pregatit si cadoul pentru aleasa mea

Novus ai vazut Wooow in Real? Sunt mai ieftine? Cred ca o sa-i iau si eu lui david de Mos Nicolae.

Mada cum facem sa ne vedem si noi? Daca mergi la targ sa-mi spui ca vin si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Hello!

LA MULTI ANI LUCIA Sa fii sanatoasa, fericita, iubita!

Eu am avut un week-end plin, cu dou ateliere florale pt pici, cine ma are pe FB a vazut si poze, puteti citi despre cum a fost pe magia-florilor cu www si ro, la sectiunea blog. A fost chiar superb, pt mine cel putin, doambele mame participante pot confirma sau infirma asta

Asa ca eu una mai fac, ca tare mi-au placut.

Acuma pun si eu o intrebare de baraj: am ramas chiar singura care nu a cumparat inca nimic pt Mosi. Nicolae si Craciun, nici pt copil, nici pt fini, nasi, prieteni, parinti, nimicuta. Nu de alta, dar ma apuca depresia cand ma uit in portofel

Alexandra, cand incep reducerile la Metro, vineri sau sambata? Eu trebuie intai sa imi fac card si banuiesc ca va fi omor oricum de oameni.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Mada cum facem sa ne vedem si noi? Daca mergi la targ sa-mi spui ca vin si eu



La Gaudeamus sau la Baby Expo? La Gaudeamus as vrea, da, joi, maine e motanul dupa garda, n-are timp sa ma plimbe pe mine, iar in we e foarte aglomerat, nu-i de burta mea pe-acolo, ar ramane joi sau vineri. (mai bine joi ) La Baby Expo nu merg... ma pastrez pt Kidex (sau cum s-o mai numi anul asta targul de la Romexpo)

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Alexandra, zici ca la voi in wkd sunt reduceri la Metro ?? pe site-ul lor nu zice nimic si la noi nu au anuntat, poate o fi diferit de la oras la oras, tre' sa studiez !! chit ca numai ma zgarii pe ochi ca am cam cumparat ce era de cumparat, dar sigur mai gasesc eu ceva


Olga, daaa au multe Wooow in Real, ff faine !!maine vreau sa mai dau si eu o tura pe acolo, sa vad ce le luam si picilor la serbarea de la gradinita





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Bey Pisigri, chiar esti in bagaje?Doamne ajuta!
asa de multe iti iei? noua nu ne da voie cu absolut nimik, ah ba da vata , apa si scutece pt bebelus.
Eu si acum am vata de la nasterea trecuta, ca citisem eu ca trebuie multa de tot

Pe ce culori mergeti? eu am scos-o pe Ari din spital, toata in galben, ziceai ca e puisor

Gata am conturat si eu cadoul pt aleasa mea, a fost ca o sclipire, sper sa fie efectul wow si la ea cand l-o primi, ca degeaba e la mine, dc nu are acelasi impact, nu?

Pisik, stai fata listinita, ca e timp, pana la urma sunt toti dragi si apropiati, nu treb sa fie cantitate multa, ci calitate si anul asta se merge pe simbolicism

pupe

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 23
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

intre 20-25 nov sunt reducerile la Metro, eu primesc sms si nu spune nimic de Metro Bacau, ar trebui sa fie o chestie generala, oricum sambata dimineata sunt acolo, asa ca astept comenzi

Mergi la inceput