Juniori de Iulie - August 2004 * (105)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Colegul nou e un baietel mai turbulent asa atomic insa nu cum ne asteptam, ci impunge, loveste, arunca, a spart deja un geam, nu asculta nimic, dar absolut nimic in timpul orelor, striga, urla, comenteaza si se opune la orice incercare de colaborare cu doamna.
Noi inca nu am avut conflict cu el, dar mamicile azi dimineata s au cam adunat si vor sedinta cu parintii.
Doamna a anuntat deja la director ca asa nu se poate.
Si acum asteptam sa vedem ce parere au parintii copilului.
Oricum, doamna este ingrijorata sa nu pateasca ceilalti copii ceva si nu mai zic de starea de spirit a clasei, copiii sunt uimiti si se feresc de el :(




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

uuufff. probabil de aia o fi si fost mutat copilul din alta parte :(
sper sa se imbunatateasca situatia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da, probabil de asta a ajuns la alta scoala. Faza e ca doamna nu se astepta la asa necolaborare, adica stiti ca vi am povestit, ea e genul care are simt al umorului foarte mare si este fenomenala, copiii o iubesc, toti -toti. Insa efectiv este ingrijorata :(
Asa ca speram sa nu se intample nimic rau si sa vedem ce si cum vom face.
Stiu ca le a interzis sa mearga in curte ca acolo nu i poate supraveghea pe toti.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Daria delicata problema.....noi avem maine seara sedinta,da' se duce tati....ce-mi place ca s-au aliat vreo 3 tati din clasa sa mearga impreuna la sedinta ca sa se razboiasca cu mamicile "care nu propun nimic dar nici nu sut de acord cu nimic!",pentru a face ceva fain pentru copii de Craciun
Am uitat sa va zic ca mandra pleaca in turneu cu teatru....i-a inscris Ana la doua concursuri la Bacau si la Bucuresti,iar pentru cel de la Bucuresti le trebuie si filmare.....mandra-i in extaz,numa' de asta vorbeste,ce recuzita o sa aiba si cum va arata ea ca..arici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ioana, waw, super tare cu concursurile de teatru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

hello!

Ioana, super tare turneul de teatru! Sa inteleg ca merge singura?
Si felicitari pentru euclid, nu a fost chiar simplu!

Daria, urata faza! Noi am trecut prin asta la gradi si nu dormeam noaptea...

Mai voiam sa scriu ceva da' am uitat...varsta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Roxana - noi am fost la "Loopers - Asasin in viitor" - ala cu Bruce Willis. E pe "iesite" din programul cinematografelor de asta am fost doar noi 2 in sala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Gabi, aaa, am inteles.
e joi. deci vestea buna e ca maine e vineri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mda, dar la mine asta-i singura veste buna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce bine ca maine e vineri ... sa fie vineri orele opje e si mai bine :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput