Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Gata, mi-a mai trecut. Vorba Pisicului, prea ma cramponez de cate ceva de aia mi se intampla numai nefacute.

NOVUS, asta cu anulatul pana in 9 dec e o veste buna, asa ca we are in. Pt mine era important, ca eu de acum nu stiu cat voi fi de incarcata si daca voi fi prea, vom fi nevoiti sa renuntam, desi nu imi doresc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Daaa, pt tine am si intrebat dar am uitat sa zic

V-am trecut pe lista Mosului




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas, cum e Injinerul ? sper ca la munte veniti

Hai sa ne strangem multe multe fete !!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mada, pana acum in gasca vesela suntem: Eu, tu , Anaan, Olga, Alexandra, Aris, Pisik
Am vb cu omul si putem anula rezervarile fara a pierde banii pana in 09 decembrie ceea ce e bine



Super!

Sa speram ca nu va fi nevoie de anulari... ca ne va tine Dumnezeu sanatosi (si pe mine bortoasa ) pana atunci!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ilinca, pana la urma am ingrosat din obraz si desi maiculita imi spunea ca poate sa faca si ea poze si sa ni le dea, eu o tineam pe a mea...la ce ora e bine sa vin? Si uite asa am patruns in lumea lor. M-am dus pe la 9 jumate. Taman ce incepeau procesul de zamu-ire. Si am bagat poze cat cuprinde. Am facut cateva fotografii si cu aparatul ei dar oricum am stabilit sa i le dau pe aceastea. Daca ma lasam pe mana ei mai mult de maxim o poza nu aveam. Chair nu avea cum sa si pregateasca sa faca si poze. I-ar fi fost imposibil. Pana la urma am fost si ajutor in ora aceea cat am stat. Mi-a placut! Si mai vreau.
Maine mergem cu totii la biserica pentru liturghia de multumire./ NU stiu ce e . Va povestesc maine seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI MAGDY!!! Sa fii sanatoasa!!! Nu mai fi suparata

Floric foarte faine pozele. Din pacate nu m-am uitat chiar la toate caci mi se deschid ff greu. Foarte frumoase activitati aveti la gradi.

Pisik

Novus eu abia astept sa mergem la munte sa ne vedem in formula mai mare, caci demult nu ne-am mai adunat. Maine virez si eu banutii.
Ilinca, Inapreda, Anamaria, Dyana, Gigelica si alte fete dragi, haideti si voi la munte

Am fost si noi la serbare. Foarte frumos a fost organizat totul. Copii au cantat, au recitat poezii, au dansat ,mai putin al meu, dar eram sigura ca asa o sa faca Oricum mie mi-era super drag de el cum statea el acolo cuminte printre copii si cand avea chef mai baga cate-un vers dintr-un cantec. Dupa serbare am iesit afara. Era deja intuneric si erau aprinsi dovleceii sculptati. Foarte frumos se vedea. Am mers cu totii si am aprin lampioane si le-am dat drumul spre cer. A fost minunat. Ne-a placut tuturor. Cand ne-am intors, in curtea gradinitii ne asteptau pe masuta placinta cu dovleac si ceai cu mere ff bun. Copiii au gasit agatate pe sfoara saculete cu dulciuri de la Zana Toamnei. A fost tare frumos. Singurul moment care nu i-a placut lui David a fost atunci cand a trebuit sa danseze. A zis ca nu vrea si l-am lasat in pace. Profesoara de dans mi-a zis ca in clasa repeta tot si danseaza cu drag, asa ca ma declar multumita. Nu tin neaparat sa danseze in fata tuturor.




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

In week-end am intalnirea de 10 ani...de cand am terminat scoala generala Abia o astept pe cea de la terminarea liceului, ca cu astia nu am facut chiar mari nebunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Aici https://picasaweb.google.com/101899106010071774934/HaineFemeiBebelasi#5803453294940357858Set handmade unicat din floricele textile din saten, margele crosetate, margele din sticla si fire polish, cu accesorii de bronz[url] pentru Iulia

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Dodo, multumim pt ajutorul cu pravalioara , sa speram ca mai strangem ceva banuti pt Iulia si de acolo

Sunt cateva lucruri deja "vrute" cred caa-s al tine .Daca n-a luat tipa legatura cu tine inca,intra te rog pe picassa si stabiliti datele ...in continuare...apropos...Cami stie sa ne confirme intrarea banutilor?!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput