**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si eu transmit urari de sanatate sarbatoritilor.
Intru pe fuga pentru ca am musafirio matusa de amea k fetita ei de 7 luni:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Buna fetelor,
acum intru si eu pe aici, eu sunt pe fuga in permanenta
Multumesc celor care s-au gandit la mine( fiindca prenumele meu este Mihaela)dau un pahar de vin rosu productie proprieam limba cravata, ma doare limba de tot vorbit la telefon spunad Multumesc, Multumesc, asemenea.
Si de acum ma tin de petreceri, maine mama implineste o frumoasa varsta de 60 ani( ne petrecem cu tot familionul, sambata am o sarbatorita micuta de 4 anisori, duminica sigur mai gaseste sotul ceva de petrecut. Cred ca am sa ma duc la gradina zoologica daca o fi timp frumos.
Deja la mine au inceput sarbatorile de iarna, fiimea a gasit rochita de craciunita si merge imbracata cu ea prin casa si face: "hooooo si hooooooo merry christmas mami si cand gatim bradul" daca pana anul acesta gateam bradul de la 1 decembrie anul acesta il gatesc la 15 noiembrie

MarianaPop ei na asta va mai lipsea sanatate multa.

Noapte buna fetelor





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

e gata! Poftiti de serviti !

Io-s pe baricade cu trompa infundata , nu stiu ce-am avut anul asta , imi vine sa-mi dau palme, nu trece mult si pac "ma lipesc" de-o raceala ceva.... Bine macar ca Bibilina e spre vindecare cu ochisorul . Asa ca info, ne-a prescris Nettacin e un fel de colir cu netalmicina si o sterg doar cu apa fiarta si racita.

Denisa, sa-ti traiasca mamica ! Multa sanatate si bucurii ! In privinta sarbatorilor de iarna , Bianca nu mai are rabdare si mai scoate cate o dorinta de pe lista , in ideea in care sa i-o indeplinesc mai devreme pentru ca nu mai are rabdare sa-l astepte pe mosh .

fug ca ma cheama datoria...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Denisa la multi ani mamei tale sa iti traiasca sa fie sanatoasa
Mariana sanatate multasi insanatosire grabnica bicul;inei.
Eu am o problema cu Delia, avem in vizita un bebe de 7 luniasa pe nepusa masa si Delia e foarte geloasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Astazi va ofer tratatiie ziua sotuylui meu astazi face 26 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, multumim !
Eeei asta-i reactia fiecarui copil care se crede "amenintat" ca i se ia "functia" din familie. Nu-ti face probleme, cauta ca atunci cand esti in preajma lui bb sa fie si ea cu tine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Multumesc pentru cofe fiindca este necesara in aceasta dimineata.

Multumesc , asemenea, sa va traiasca si voua mamicile.

MarianaPop ma bucur ca se simpte bine Bibilina, a mea cred ca a facut putin rosu in gat, sa vad astazi care ii sunt miscarile, fiindca avea aseara 2-3 puncte rosi in gat, i-am pus cartofi rasi la gat( am luat-o si cu leacurile babesti).
Referitor la cadori nu vreau sa deschid subiectul fiindca o luati la fuga, ea scrie lui Mos Nicolae sa-i aduca........... siiiii Mos Craciun ..........o intreaga lista .Nu vrea sa renunte la nimic, fiindca in fiecare seara i-mi spune aceelasi jucarii, nimic nu uita

O zi buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

alina_satena sa-ti traiasca sotul si sa fiti sanatosi sa puteti sa-o cresteti pe puiuta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Denisa multam fain,si delia are o asa lista luuuunga si cu multe jucarii scumpe sa vad pe unde scot camasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:


Ptiu...Alina m-ai luat pe nepregatite .
LMA sotului tau cu multa sanatate, drum lin in viata si numai bucurii !
Distractie placuta, ai pregatit ceva special ?

Sanatate multa Denisei, sa se rezolve cu leacurile babesti si homeopate. Eu pe cartoful ras ii pun si spirt. Pai, trebuie sa va recuperati rpd, doar aveti multe evenimente importante la care sa participati ! Distractie placuta si voua !



Mergi la inceput