Juniori de Iulie - August 2004 * (104)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

eu nu inteleg de ce voi ati participat la Evaluare in timp ce la la noi In CTa...s-au sistat..chiar nu inteleg de ce..
Robi felicitari pentru Matei! BRAVOOO!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

in BH nici nu s a auzitde evaluari :D




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Sa-ti traiasca sotul Andrea!

Felicitari Matei! Bravo!
Roberta, multa sanatate!

Roxana, tare frumoase poze.

La noi la tara nu s-a auzit de evaluarile astea, dar oricum nu e cazul sa participam la din astea.

Noi am fost in excursie cu clasa! Eu si Ioana cu clasa Mariei Noroc ca am fost multe mamici ca altfel...
Am venit rupte. Fetele sforaiau ieri seara la 20.30. O sa pun poze cand apuc.

Noi iar suntem in meciuri, am sistat pedepsele sambata (a fost la engleza si pe afara un pic) si ieri cand am mers in excursie si vad ca iar a uitat de ce am pedepsit-o...Ih!
Sper sa se disciplineze si copilul meu (ea inca e la gradinita, n-are teme, n-are treaba, nu se intampla nimic daca greseste "ca nu-mi pune doamna in carnet!" )

O saptamana frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Am uitat sa va intreb de Hotel Transilvania. Stefania vrea sa mearga, dar pe mine reclama nu m-a convins, mi-e frica sa nu viseze urat. Cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Andrea m, nu e deloc infricosator hotel transylvania. e prosteala, dar pe ei cred ca ii va distra. segmentul 7-15 ani era foarte fericit felicitari Stefaniei!
Robi, waw!!! multe felicitari pentru Matei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Multumim

I-am promis si eu ca mergem la hotel transilvania, dar in weekend plec in team building, tati munceste, nu stiu cu cine va sta...

Rox, ce mare e Eva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Bravo Matei!!

Roberta cred ca esti tare mandra!! L-as lua eu in week end daca am fi mai aproape nu aveti nici o ruda disponibila?

Eu nu vad rezultatele pe site, spun ca trebuie sa revenim. Am vazut in schimb ca in Constanta nu e nici un centru de evaluare, trebuie sa vorbiti la scoala sa se creeze unul. Se desemneaza un centru si un administrator si gata. Copiii din alte scoli se pot inscrie la centrul respectiv, dar evident ca administratorul are ceva bataie de cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Imi place the happy family Constanta sa va fie de bine sedinta foto! (ps: de cand visez si eu la un nikon...nu m-am indurat inca)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Andries ti-l teleportez...
rezultatele nu sunt pe site, le-a spus invatoarea ca a aflat de 3 de 100 la ei in clasa...

Va pup, fug acasa, mi-e rau, am tensiune 17 cu 11 de dimineata, cred ca am avut un weekend mult prea aglomerat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:


la multi ani de sf. luca! sa fiti sanatosi si norocosi
gabi, felicitari, tare matei
ilinca lua 93 la romana si la mate 88;)) ion fu si el la romana si lua 95.
sper ca sunteti bine, nu v-am mai citit demultisor ca acasa n-am net iar la servici nu prea am timp

Mergi la inceput