Juniori de Iulie - August 2004 * (104)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Daria, nu ne impletesti si noua o rochita? Mai larga, scurta si cu o bata lata jos? Platim bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Helou gagici,
va bantui din nou... ca tot sunt azi organizator de halloween adica merg cu Eva plus doua pretene la colindat. Cu greu le-am convins ca eu o sa le supraveghez din umbra asa ca nu trebuie sa fiu costumata Eva de azi dimineata munceste la inventat un nou costum ca s-a saturat sa fie mereu vrajitoare pupez, la mine urmeaza doo zile libere revin luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Tocmai ma suna cupilu sa-mi povesteasca ce horror a fost azi la scoalaa venit politia si le-a prezentat un filmuletz despre accidente de circulatie cu toate amanuntele posibilea mea este sensibiloasa rau la faze din astea...o intreb de ce nu a inchis ochii...cica nu a putut ca trecea pe langa ei si le zicea sa priveasca atent
Andrea io tocmai de aceea o incurajez pe mandra sa bricoleze ca noi doi nu le avem cu pictatul si cu bricolatul,desi ea este stangacea familiei,noi suntem stangacii la artitisme din astea....multa sanatate va doresc
Kim arati foarte binecu tunsoarea asta semeni cu Alexandra Stoicescu de la antena
Cori si noi ne pregatim intens de bantuit,azi iesim in parc cu dovleacul bricolat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Andries, n-am nici io chef, deci nu-ti trimit. ma bucur ca te-am linistit cu rotile!! ne videm deci saptamana aviatoare? o seara ca acu un an?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175363&nm=Juniori-de-Iulie-August-2004-105
aici capitolul nou-noutz

Andrea, daca ai sti cate caciuli mai am de facut :( deocamdata nu pot zice nimik, desi ar fi multe cazuri umanitare unde ar fi mare nevoie, ramane sa mi zici la ce te ai gandit si culori si vedem.


Ioana, io nu m as supara sa vina politia la clasa noastra. E un dush rece si nu e minciuna deloc. La accidente, poti muri, scurt si la obiect.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput