Dupa nastere

Dupa nastere | Autor: andreea_cata

Link direct la acest mesaj


Cum te recuperezi dupa nastere? Cand trebuie sa mergi la doctor?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea, bine ai venit pe forum
Spune-ne scopul pentru care ai deschis atatea subiecte azi, faci sondaj de opinie sau ? :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_cata spune:

abia astazi e pentru prima data cand intru pe un forum si sincer chiar observ ca e foarte ok,sunt multe lucruri pe care le poti invata de aici.si poate ca stau mai mult acasa de acum si sunt mai toata ziua in fata calculatorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am intrebat pentru ca de obicei cand nasti :-) medicul iti spune exact cand mergi la control.
Adica mi se pare aiurea :D sa mergi la medic pentru ca asa scrie x-uleasca pe forum, nu ?!



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_cata spune:

e primul bebe pt mine,o sa am mai multe nelamuriri probabil,si mai am putin pana vine pe lume si sunt din ce in ce mai emotionata avand in vedere ca nu pot sa nasc natural,ma stresez si mai mult

Mergi la inceput