Abdomen Xtraplat (57)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Salut! Trec si p-aici sa dau buna ziua si sa va prezint ceva:

http://www.doctoroz.com/episode/melt-fat-fast-how-reset-your-secret-fat-loss-hormones#cmpid=em111212

Am pierdut emisiunea dar sper sa o gasesc inregistrata pe undeva... Daca tot v-am vorbit de ea pina la refuz, am zis s-o si vedeti in actiune

Ce mai facet? Eu am executat un liver flush primul weekend din luna asta si am eliminat pietre de 2,5 cm2 (vreo 6-7) si peste 200 mai mititele de ~1cm sau mai mici. La ecografie nu mi-a iesit nimic... Exact ce scrie in carte... Cica sa te increzi in teste!

A fost simplu, nu m-a durut nimic. Peste 3 saptamini fac din nou. Highly recommended. Aveti de pierdut daca nu faceti. Pietrele asfixiaza ficatul, cel mai important organ in ce priveste sanatatea. Beneficiile sint majore cind sint eliminate total.

Ca efecte deocamdata vad ca mi s-a reglat secretia de sebum, nu mi se mai ingrasa fata deloc, nu mai am nevoie de pudra sau crema matifianta. M-am simtit usoara si sanatoasa :)
Mai vedem in viitor. Sper sa scap de alergiile de mediu.

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Ce tempting suna, Allure! Ai facut ca la carte, ai respectat tot sau o varianta mai light?

SI daca gasesti inregistrarea, poate ne dai si noua un link.

Eu am cosuri de cand m-am lasat de AC-uri prin aprilie. Ma enerveaza de mor. Desi am ciclu regulat ceas la 27 de zile, ovulez in fiecare luna, totusi fac cosuri. O fi pe undeva o dereglare, naiba stie, ca alte simptome n-am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Allure, wow! Atatea pietre? Dar a fost dureros? Cum poate trece o piatra de 2,5 diametru prin caile biliare fara sa doara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

am facut procedura ca la carte ca sa evit orice risc; cei ce nu respecta, fie nu au rezultate, fie dau in belele si apoi spun ca procedura nu e buna sau e periculoasa

treaba cu cosurile e complicata...eu de cind m-am lasat de gluten m-am curatat complet; incearca si tu sa elimini eventualele alimente alergenice pt o luna doua si vezi daca se schimba ceva

posibil sa fie si de la ficat...daca ai pietre, astea incurca buna functionare a organului; cosurile nu sint altceva decit toxine neeliminate pe caile naturale

Coraly, asta nu e nimic...cei mai multi raporteaza ca au eliminat mii de pietre si pietricele pe parcursul mai multor cleansinguri. Trebuie sa faci pina nu mai iese nimic de 2 ori la rind. In principiu dureaza 6-8 sedinte, in unele cazuri chiar 12.

Canalul biliar se dilata de la mixtura de apa cu epsom salts (magnesium sulphate) care se bea inainte de amestecul propriuzis cu ulei si grepfruit juice. Pietrele se inmoaie de la acidul malic din sucul de mere ce trebuie baut timp de o saptamina prior...Asa ca ele ies usurel

Pietrele astea sint amestec de bila cu saruri cu toxine neeliminate, etc Le-am declarat razboi ca am nevoie de un ficat nou fara "chiriasi"

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Eu am cosuri de cand m-am lasat de AC-uri prin aprilie. Ma enerveaza de mor. Desi am ciclu regulat ceas la 27 de zile, ovulez in fiecare luna, totusi fac cosuri. O fi pe undeva o dereglare, naiba stie, ca alte simptome n-am.


Poate e o bacterie la nivelul pielii? Eu dupa un tratament cu Brevoxyl am scapat de acnee in proportie de 95%. De obicei e vorba de sebumul care ramane blocat in porii pielii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Rall, poate fi ca de cand am luat 5 zile Augmentin (operatie stomatologica) arata mult mai bine... Cum ai facut tratamentul cu Brevoxyl?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

In fiecare seara: demachiere, spalare cu apa, dat cu Brevoxyl, asteptat 30 minute, dat cu crema hidratanta. Ai grija la fetele de perna, prosoape: crema decoloreaza tot ce prinde. A doua zi foloseam crema cu SPF 50 pentru a ma proteja de soare. In 3 saptamani deja mi se curatase tenul

Nu da decat pe zonele afectate de acnee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Mersi Caro si Otilia

Intre timp viata mea s-a rasturnat si mai tare. De-abia ce asteptam si eu o perioada de respiro, in care sa incep sa dorm, sa mananc mai putin si sa ajung la sala, si, pur si simplu, sa mai stau asa, sa ma uit pe pereti...a dat faliment compania la care urma sa lucrez incepand cu ianuarie. Vor fi achizionati de alta companie de consultanta, dar care nu e ceea ce imi doream eu.

Acum am 2 incetitudini:

1. Care sunt conditiile angajarii la cealalat? Probabil vor fi restructurari, desi nu anticip in cazul consultantilor, ci ;la staff adminstrativ.

2. Mai vreau sa lucrez acolo - care ar fi cariera mea in firma acum si care ar fi exit opportunities?

Asa ca iarasi am mancat/dormit prost, etc.

Ce sa facem? Ata este

De ieri, incerc sa ma adun putin cu mancarea ca au pleznit blugii pe mine, la propriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Apropo, voi ce faceti ca sa va lase barbatii sa dormiti?

Ca eu nu mai rezist, de asta m-am si ingrasat pana la urma.

Ne vedem cam de 4-5 ori pe saptamana, mai mult decat as vrea eu. Si ma tine treaza pana tarziu in noapte. Inclusiv in timpul saptamanii. Adica ne culcam la 1 si ne sculam la 6:30. Sau in weekend la 2:30 si ne sculam la 8:30. Si asa mereu.

Si nu e din cauza de ..., ci pt. ca vrea sa facem tot felul de activitati impreuna: film, mic dejun, dans, discutii, etc.

Stiu ca poate parea ideal din afara, dar crede-ti-ma ca nu e.

Nu stiu cum sa il fac sa inteleaga ca mie imi trebuie somn.

I-am spus delicat si vad ca tot rade de mine ca imi trebuie somn.

Nu stiu cum nu rade cand vede ca am o burtaaaa......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:


Aseara n-am mai rezistat si i-am spus sa trecem mai repede la , ca eu vreau sa ma culc la 11:30 si ca la filme si lumanarele ne uitam alta data

Mergi la inceput