Juniori de Iulie - August 2004 * (103)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Hai bonsoir, ah Marino astia cu fratiile lor nu puteau frate sa aleaga pe unul mai hotarat? Cica aici pana la iarna se schimba iar legea invatamantului.

In alta ordine de idei, am scos hainele de toamna si am facut lista de shopingareala. Mircea mi-a atras atentia ca el nu mai are cizne, ca ii sunt mici alea vechi.

Noricico, sexoasa rau de tot, dar eu as baga un ruj mai potolit ca ala era cam inchis parol. In rest, perfectisimo ... moi nu sta in pantofi din aia nici impuscata ma dor gleznele, of of mai mai.

Si eu vreau city break, si disney si ski si masina noua si... un sac de bani sa gasesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

O saptamana usoara si cu vreme frumoasa va doresc.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
sunt ca noua, iupi
un sac de bani as vrea sa gasesc si io, Andries, daca gasesti sursa zi-mi-o si mie te rog
Nora, waaaaw, nunta in India!!! foarte interesant!!!
Marina ahahahaha blocu' comunist.... super tare.
aici s-a facut frumos si cald, ura. poate mai tragem de vremea asta frumoasa, n-am niciun chef de ploi si frig
Kim, vedeta???? unde, cand??? vezi ce avantaje ai daca lucrezi sambata???
Ioana, sanatate multa sotului tau, si bunicii. distractie placuta cu sedintele
o saptamana usoara sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!
Penelopa () - scuze de intirziere, la noi aici se munceste ca pe plantatie... ti-am raspuns si pe fb - nu e concursul in toamna asta, ne axam pe james bond... Vasazica pleci in India?? Sunt curioasa, astept impresii cind te intorci - eu nu suport mincarea indiana - doar mirosul de curry si ma da pe spate... Vazut si pozele - sunteti niste frumosi!!
Marina - hai ca m-ai facut sa rad...traiasca blocul comunist!
Kim - pai si unde si cand te admiram pe sticla??

Sac de bani ziceti... lasa ca stiu eu - daca as avea un sac de bani, mie mi-ar trebui doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

nu pot sa spun ..buna dimineata..pt ca am oo durere de cap de numai buna nu-i aceasta dimineata

am fost la stiri pe TVNeptun..am uitat evident sa ne uitam..spre nefericirea lui Luca

ieri am fost la ultimul gratar pe anul acesta..cred..a fost o zi superba!

in rest..nada nou!

Noricel f frumosi sunteti! Dar pe Andreea unde ai ascuns-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

l-am gasit. pun link?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Cica mandra are saptamana asta teste de evaluare pe care doamna le va pune in portofoliu in care mai au testele initiale si pe cele finale de anul trecut...portofoliu cu care,ma scuzati ca nu zic ce vor face
Eu sincer nu vreau un sac de bani vreau doar un card bine implinit....dupa cum va ziceam ni s-a stricat AC-ul in cea mai calda zi a anului si in acelasi ton,vineri a decedat centraladupa fix 8 ani in care nu am avut nici o problema cu ea...alti bani, alta distractie.
Lilianas-a terminat greva,ce mai face Adelutza?
Kim s-ar putea sa nu fie ultimul gratar ca se anunta zile frumoase
In rest imi dadu cupilu lectii de educat copii....cica nu se hotareste daca sa faca doi baieti sau o fata si un baiat cand va fi mare...eu ii zic"la ce sa faci copii mama,ca nu vezi ca nu te asculta si-ti fac probleme"....ea raspunde sec "eu o sa-i dresez mai bine,imi cumpar academia cateilor si-i dresez ca pe catei!!
hai sa avem o saptamana excelenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Dada roxana, pune link!

Ioana, tareee Maria ...Le zic si eu la mandrele mele, ca tot ma bat la cap cu "academia catzeilor"

Eu am o zi d;aia...Vreau si eu sa dorm o noapte de-adevaratelea , fara sa ma trezeasca una la 1 si una la 5 dimineata...
Cred ca mai am de asteptat, cer prea mult

Si Maria da teste de evaluare saptamana asta.
S-a reapucat de vorba, ca deh, a durat prea mult perioada de "cumintenie!"

Vorba Ioanei, e bun un card bine implinit .
Eu nu vreau sac de bani, eu vreau o bucata de pamant Sa-mi iasa pe urma pe nas "viata la tzara"

O saptamana super sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Asaaaa....azi copilul meu (care a fost plina de muci tot weeekendul si s-a dus la doamna sa-i spuna "eu sunt racita asa ca trebuie sa aiba grija copiii") s-a jelit juma' de ora in curtea scolii.
Pentru ca i-am zis ca azi nu poate sa mearga la karate!
Are 2 zile pe saptamana pian, 2 zile dans, 2 zile engleza si voia si 3 zile karate. Eu am zis "Pai saptamana n-are atatea zile!" si da-i si jeleste!

Cu toata vorbaria ei a scris frumos si a facut bine la matematica dar nu-si mai aduce aminte ce tema are ...ma punea sa-i dau invatatoarei telefon sa o intreb!

Mergi la inceput
Mergi la inceput