**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

La Multi ani Mariana sa fii fericita, iubita, implinita, fericita si sanatoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Buna dimineata!
Va servesc aburinda!
Cum ati petrecut we-ul? Ce planuri pt saptamana asta aveti?
Noi am fost ieri la o petrecere de Sf Ana.
Azi pregatim rechizitele pt gradi...
la mamici si puiuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita o servbesc si eu si eu acum.
Delia a inceput sa raceasca aseara tusea de mama foculuiasa in prag de gradinita.
Am castigat vizita la fabrica Danone vom merge maine sunt asa nerabdatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

Poftiti la cu rom, ca sa incepem o noua saptamana in forta !

Din pacate sambata n-am fost apta pentru tratatii, m-a lovit o raceala de am stat tot we la pat si cu masca pe figura . Asa ca astazi sunteti invitatele mele de onoare ! V-am pregatit startup-uri, peste la cuptor cu garnitura de cartofi cu rozmarin si tort de cacao cu visine, shampanica rose, nectar de fructe si alte alea la alegere !

Alina, multumesc mult pentru mesaj ! Esti o draguta !

Doinita, multumesc pentru felicitari ! Cum a fost filmul ?

si va astept la o !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Fetelor vad ca au dat virusii peste voi...
Alina, sanatate Deliei...hai ca-si revine ea sapt asta
Te duci cu Delia in vizita la Danone? Ia-ti si CV-ul cu tine si lasa-l pe-acolo...cine stie?
Mariana, mutumim pt tratatie suna apetisant Tu gata...ai scapat de raceala?
Despre film...am castigat invitatiile ...urmeaza sa vedem cum intram in posesia lor...apoi o sa-ti pove cum a fost la film. Am trecut totusi prin Carref, Teo a stat vreo 2 ore la locul de joaca...tb sa luam un cadouash pt Ana...si acolo mai sunt reduceri, una-alta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita sa stii ca este o idee buna cu lasat cv-ul la Danone.
Mariana nu ai pentru cenu puteam tam,an pe tine sa te ratez o Marie asa speciala.
Nyny, Magdalena,Leyalaype unde sunteti fetelor?
Astazi am o zi full de pentru ca maine vreau sa ma duc linistita la vizita Danone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, ! Ma bucur pentru voi pentru asa castiguri ! Eu am noroc doar in dragoste ...Glumesc . Ce sa castig daca nu particip, asa si cu 6 din 49 tare mi-as dori sa castig o suma cu 6 zerouri, dar daca nu joc...n-am ce sa castig....

Doinita am scapat si de data asta . N-aveam prevazut in buget cheltuieli cu medicamentele.... Asa ca omu' mi-a facut cadou de ziua mea o "punga" cu strepsils.... De cand e omu' ocupat am ajuns mai greu in Carre4.

Am alta la ...dul meu, tata e din ce in ce mai rau . I-a schimbat si tratamentul de la neurologie si se misca sin ce in ce mai greu, nici nu mai reuseste nici sa mearga la toaleta.... Basca ca e incapatanat si nu vrea sa faca exercitii de miscare . Vai de saraca mama, unde mai pui...cade mai mereu din picioare si e foarte greu sa-l ridici ca are suta de kile . Sunt tare neputincioasa ca nu am banuti sa-l duc la mai multi medici . Stau si ma gandesc, poate gasesc o varianta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana DD ajuta ca tatal tau sa se simta mai bine, o sa vezi ca DD nu te va lasa la greu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Mariana, imi pare rau ca ai pb de sanatate (si nu numai) cu tatal tau!
Sa-ti ajute Dumnezeu sa gasesti resurse pentru rezolvarea lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Dragelor, va multumesc mult pentru sustinerea morala ! Cand il auzi spunand sa facem ceva cu el ca nu mai suporta starea in care a ajuns, ti se rupe sufletul, nu alta....

Mergi la inceput