mamici,va invit la slabit!!!!!!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Salutare! Nimeni la apel?
Noi azi mergem la Cluj, stam pana duminica asa ca probabil voi manca si ceva prostioare, da tot vin cu meniul la raport!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

buna fetele...
sa nu ma dati disparuta dar eu sunt cu casa plina de musafiri pana duminica in 19 cand am botezul asa ca la mine e harababura si nu prea am timp nici de scris nici de cura.va mai citesc in fuga de pe tel dar nu imi place sa scriu de pe el.nu prea ma pot concentra pe ce mananc acum ca soacra mea ii rasfata pe musafiri cu toate bunatatile asa ca nu pot sa nu cedez pana ce pleaca ei.sper macar sa nu ma ingras...o sa vin luni oricum la raport cu kg.

ramo drum bun si distractie placuta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

magda am reusit sa te bag in listuta.spor la slabit.
fetele ne intalnim macar luni la raport nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ali24
magda am reusit sa te bag in listuta.spor la slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Buna, fetelor! Nu am reusit sa scriu deloc, am avut o saptamana in care am fost in concediu, iar Mara a vrut cu mine continuu. Am inceput sa o intarc, nu a mai supt de cateva zile si stau cat mai mult cu ea, sa nu se simta neglijata.
Maine incep serviciul, nu o sa pot intra, dar m*-am cantarit azi dimineata si aveam 64 kg. Cred ca e cantarul stricat, nu imi vine sa cred ca am slabit, ca nu am tinut deloc dieta. Saptamana viitoare chair o sa mananc mai putin, promit!
Va pup! o saptamana cu cat mai putine tentatii culinare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza26 spune:

bunaaaa
ma inscriu si eu pe lista daca se poate
prezent 83 kg,target 65.
saptamana aceasta am mancat numai pepene rosu,rezultatul minus 1 kg,dezamagire totala.saptamana trecuta aveam 84.
de maine as vrea sa mananc proteine insemnand carne slaba la gratar sau fiarta,iaurt fara grasimi,oua fierte sau omleta fara ulei si cam atat.sper sa ma tin.nu stiu daca ma voi putea abtine de la pepene,dar o sa incerc.o noapte buna sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

buna dimi.
eu am avut o surpriza placuta de dimineata cand m am urcat pe cantar .am 84 de kg si credetima ca am mancat multe multe porcarii (pizza,langos cu branza,langos cu nutella,clatite,meniu crispy...)de imi era si frica ca poate o sa am mai mult.traiasca alaptatul ca datorita lui si a dansului de seara am mai slabit.toata viata mi am dorit sa pot manca orice si sa slabesc si acum mi s a ideplinit visul.ok nu mi o iau in cap ca stiu ca e doar de moment si probabil saptamana asta nu v a fi la fel dar oricum sunt bucuroasa.si saptamana asta va fi cam haotica ca mai am musafirii dar promit ca de saptamana viitoare sa fiu cuminte si sa nu mai bag atatea prostii in mine.

Danutza26 bun venit in club.spor la slabit

sanzi felicitari ptr kg in minus.nu conteaza cum important e ca s a dus(nu o fi din cauza stresului cu intarcatul?)

restul gagicilor va asteptam la raport


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

O, da ce slabiti pe aici! Chiar si fara dieta. Noi am fost in WE la Cluj, am mancat si inghetata si la chinezesc si paine alba.
Cantarul arata azi dimineata 86,8.
De azi, mancat frumos. Acum am facut o ciorba de perisoare a la grec. Diseara mergem la o zi de nastere, o sa ma abtin de la prostii.
O saptamana usoara si cu rezultate frumoase sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

ooo ramo bravo .vad ca nu te ai last nici tu la noi
ce fain si usor se slabeste pe aici...daca ar fi tot asa nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Da la raport nu mai iese nimeni?

Meniul meu:
- 2 wassa, branza burduf, sunca;
- vita cu legume mexicane si smantana;
- ciorba de perisoare;
- pepene rosu

Mergi la inceput