MONTIGNAC (174)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Am uitat sa ma laud cu ....... 129,1 kg ( adica vrea sa spun ca sunt o super bucatareasa monti )

Sper ca in scurt timp sa trecem pe 128.

In ritmul asta cine stie unde ajungem ?! Poate n-o sa-l mai recunosc nici eu ?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

mel vezi sa nu-l confunzi cu vecinu..se vede la corp diferenta? ce inaltime are sotul tau?

cat despre vecinii mei..dupa cum spuneau administratoru sta in ap deasupra mea ..si e ff de treaba..

eu azi am mancat dupa cum ma laudam rasol cu hrean si in incercarea mea de a face supa...am pus prea multa sare si a trebuit s-o arunc..desi la inceput era ff buna...in fine..next time...si mi-am completat cina cu zmeura si caise (la vreo 2 ore dupa ce am mancat rasolul)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Salutare montigirls,

eu azi iar nu m-am cantarit, insa cad pantalonii de pe mine, dar tot trebuie sa fac neste abdomene ca desi slabesc nu scap de burta asta deloc...la tara m-am luat de o verisoara de-a mamei, care m-a intrebat daca sunt insarcinata iar?? .. ca vezi doamne prea am burta mare..

meniul de azi:
MD: oua, telemea, rosii castravete; Cafea
P: ciorba de perisoare
C: fasole pastai cu usturoi.
Gustari: fructe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Ahhh, Carmen, ce bataie merita aia! Si eu am aceeasi problema cu burta, ca, desi slabesc, tot lata in talie raman din cauza ei. Probabil niste aerobis si niste abdomene ar rezolva problema, dar cand sa le mai fac si pe astea?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Brandu, are 1,85 m (sotzul nu vecinul ) si da se vede la corp.
Sunt tare mandra de el

Fetelor, problema cu burta o am si eu .
Abdomene nu-mi place sa fac. Merg cu bicicleta zilnic, aprox o ora, dar la abdomen nu ajuta

Meniu :
D: omlet cu rosii si branza
P: ciorba de perisoare, curcan la gratar cu varza calita
C: nu stiu inca ( ceva salata , branza si inghetata dietetica betty ice )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mel , Ninha felicitari pentru slabire.

Eu n-am mai apucat sa ma cantaresc, dar sper din tot sufletul s-o fi luat la vale cantarul meu. De mancat mananc conform, ultimele zile nici macar patratica de cioco n-am mai mancat, sport fac aproape zilnic, am febra musculara si la urechi.

Meniu de azi : MD pepene galben
salata de cruditati cu mozarela
P supa de conopida, fasole verde cu usturoi ( fasole de la mine din gradina)
C fructe mi-as dori pepene rosu

A trebuit sa editez ca am scris meniul doar cu micul dejun

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mel am uitat sa felicit printesa ta pentru rezultatele la invatatura. bravo si ei si tie mami.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

sompleac...mel are doi baieti

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

va pup va pup ... in fuga azi ca-s tare ocupata

ieri am scris un mesaj lung si acuma vad ca nu e ... a disparut , cine stie ce am facut ... nu mai reiau ca nici nu mai stiu ce am scris

vad ca sunteti tareeeeee cumintele asa si trebuie sa fim ... io-a cam balonata si nu stiu din ce cauza.... ma simt ca un balon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza,

o cafelutza fara cofeina.

Na, Mel imi cer scuze, nu stiu de ce mi s-a parut mie ca daca a luat 10 pe linie musai sa fie fata.

Mi s-a umflat un genunchi si m-a durut toata noaptea asa ca de dimineatza am sarit sportul, desi puteam sa fac macar ab ripperul de la P90 x ca nu-mi solicita genunchiul, dar na m-am dat lovita. Acum ma musca ceva remuscari de , dar asta e poate ma scot dupamasa cu copii la piscina.

Meniu de azi: MD salata de cruditati cu ton
P fasole verde cu usturoi
C pepene rosu

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput