Epilarea intima

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns riana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raza de soare
[Mi-am amintit ceva.

Acum cativa ani, eram la coafor... La un moment dat, iese cosmeticiana injurand in barba si amenintand ca-si da demisia, ca ea nu mai rabda d-astia... "Ca e unu' la epilat si-n loc sa-l doara, i s-a sculat si e teapana nevoie mare... Ce, ma plateste sa mi-o bage-n ochi?".

Eram pe jos, toate fetele...


De unde se intelege ca: sau domnul era peste medie sau doamna trebuia sa poarte ochelari ca sa nu mai fie nevoita sa priveasca de aproape

Si barbata-miu mai prinde viata la epilat cand il ajut si intai m-am simtit mandra : "oau prezenta mea e mai tare ca durerea".
Pana am vazut ca si cand se face singur se intampla la fel.
Or fi masochisti barbatii astia ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salcia spune:

M-am amuzat teribil citind acest subiect !

Eu ma fac in zona intima cu ceara (cea mai buna varianta, clar) si, mai nou, cu lama (din lipsa de timp + comoditate). Si pentru ca in curand va trebui sa merg din nou la salon, dupa cateva luni de lama, mi-e groaza de chinurile pe care va trebui sa le indur... Asa ca, fetelor din Bucuresti, nu aveti vreo recomandare de cosmeticiana priceputa si draguta pentru mine? Ca sa nu fug cu Hitlerul pe strazi (dupa cum foarte plastic s-a exprimat cineva)!

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Groaznica reactia madamei de la coafor!Era o reactie la durere,nu o putea controla omul si 2-cum sa te apuci sa povestesti ce face clientul in gura mare?!Ei i-ar fi convenit sa tipe altii pe holuri ce loaza e ea la scoala de soferi sau ce tare tipa la nastere?!Eu una as fi plecat urgent de acolo,pt ca sigur asa barfea de fiecare data cand avea ea chef,pe oricine altcineva dintre clientii ei.Oau,sa dai bani si sa fii si forfecat maruntel...urat,f urat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenn

Groaznica reactia madamei de la coafor!

Noua ni s-a parut foarte amuzant...ca o vedea, dar nu putea s-o foloseasca... si mai ales, stiam ca are vreo 2 clienti carora li se scula de cum intrau pe usa...

Mai stiu un caz de la un alt salon... El, client nou, venea la epilat... i se scula cand dadea cu ochii de cosmeticiana...ea glumea...el se rusina...azi asa, maine asa...pana si-a facut omu' curaj s-o scoata pe fata la un suc...ca de fapt, o vazuse prin salon, cand fusese sa se tunda si i-a cazut cu tronc...si altfel n-avea cum sa ajunga la ea... si-acum sunt casatoriti.

Mergi la inceput