Cel putin 10 kg jos (8)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Neata!


cine a fost cu ideea sa iasa prima la raport: -800g

Sa auzim concurenta

Mai am azi de trecut peste o mini-petrecere la birou, dupa ce am tras duminica sper sa fiu mai atenta cu ce combin pizza&co

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

'neatza,

nu am ce raporta, stagnare..nu stiu de ce...ca nu am calcat absolut deloc stramb.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Cantarul meu arata putin peste 64 (nu e electronic, aproximez un 200-300g). Deci cam 1,2-1,3kg de martea trecuta (1,8kg de cand am inceput Rina)



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Laura, super! te trec cu 1.3 kg atunci.

Lulu, ce se intampla oare?! e clar ceva ce nu ii convine corpului tau. Ma mir cum nici macar niste sute de grame, oare te cantaresti mereu in aceleasi conditii? La prima ora, fara apa bauta inainte (aia cu tarate de dimi), si doar in bikini sau chiar fara?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Bianca, ma cantaresc in costumul lui Adam, in aceelasi loc pun cantarul, imediat cum ma trezesc si merg la baie.
nu cedez.....

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Gusta, scuze ca nu ti-am raspuns pana acum. Imi poti da pe PM o adresa de email/ID messenger unde sa iti trimit un rezumat ptr Rina.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Anca, Mari78 pe unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza la pranz.

Bianca eu nu am ce raport sa dau ca e tot 63 deci cam asa imi vine sa fac.

Lulu frumos costum trimit adresa de mail si multumesc ca vrei sa ma ajuti.

Sunt blue azi rau de tot asa ca fug repede sa nu va molipsesc ,iar lista mea de lucruri de facut pentru ziua domnisoarei a crescut si ma intreb oare cand am sa le fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Gusta, te cred ca alea ultimele sunt cel mai greu de dat, a mai deschis cineva un subiect- daca vrei caut in cartea on-line ce sugereaza Bilic, pt a depasi stagnarea- sa vezi daca te atrage sau crezi ca ti se potriveste.
Eu cred ca dupa urmatoarele 2 kg care sper sa dispara tot cu stilul asta destul de lejer voi fi si eu nevoita sa caut alte solutii.

Seminte chia a luat cineva? cu psyllium am incheiat colaborarea rapid- nu ne intelegeam deloc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Bianca orice sfat vreau sa aud ca nu inteleg, am mai calcat in dulce dar ma jur ca muncesc mai mult, iar cum am reusit eu sa vin de la disney cu + nu inteleg ca cred ca am mers km pe jos si nu am rupt cu mancare .Eu de asta cred ca trebuie sa fac ceva.

M-am inscris pentru 4 zile de mers 5 km de martea viitoare.E un maraton trebuie sa fac ceva si o fac pentru tata poate asa ma mai linistesc sufleteste.



Mergi la inceput