Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Ellinia sa cresti in kg la consum de proteina nu prea se intampla. Poate s-a intamplat altceva, ai retinut lichide, etc.
Eu am tinut anul trecut Dukan ..nu am consumat carnea fiarta absolut deloc, doar la gratar . Si carne mancam de regula la pranz.seara si dimineata iaurt, lapte batut, ton, oua, branza de vaci.
Si acuma ca vreau sa ma "dezumflu" trec pe proteina.


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

liniste iar......

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Eu am ajuns acasa si nu am mai avut rabdare pana dimineata. Am +400g in plus dupa cele 10 zile in deplasare, cred totusi ca dimineata vor fi mai putine. Am rasuflat usurata si m-am felicitat singura pentru toate tentatiile carora le-am rezistat pe acolo, a meritat.


De maine la birou...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Houston,we have a problem.....

Adica e a treia zi in care am dureri de stomac cumplite....imediat dupa ce mananc fructe la micul dejun.....pe mine nu ma doare stomacul dar am inceput foarte greu sa mai pot manca alimentele..mi-e sila de mancare.....aceleasi feluri.....si am dureri de stomac....partea buna e ca se duc vazand cu ochii kilogramele...
cum sa fac oare/
?

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Eumada,


cred ca ai putea amesteca fructele cu fulgi de ovaz de la Plafar de ex, le-ar mai da consistenta si poate dispare senzatia de arsura. Sau 1-2 felii Wassa, se digera foarte rapid, nu cred ca ti-ar incetini scaderea care oricum e f rapida.

Fructele ca mic dejun reprezinta doar unul din motivele pt care eu nu as putea tine vreodata Rina, nu mi se potriveste.


Aseara am mancat legume la cuptor cu salata tabule, azi dimineata eram usor sub greutatea la care am intrat pe subiect, asadar stagnare per ansamblu. Cred ca am o luna de cand stagnez, e cazul sa devin mai focusata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mada, nu stiu ce sfat sa iti dau...poate o bine meritata pauza?


eu sunt in grafic, adica mananc cat mai sanatos, cat mai natural.
azi:
MD 1 pahar mare fresh portocale + 1 mar
G: o mana de migdale amestecate cu merisoare deshidratate si ananas confiat
P: salata din salata verde 2 catsraveti+ 1 rosie+ 1 bucata feta
C: nu stiu inca...poate un iaurt, poate o salata de varza prospata, nu stiu...

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu nu m-am catarit ca am fost praf zilele astea,am mancat normal si nu este deloc ok.Mada eu pateam asa de la mere,daca mananci mere incearca fara coaja.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Cine stie sa deschida capitol nou? ca de inceput de luna, sa mearga slabitul mai cu spor
Azi am mancat atipic, inca nu am facut aprovizionarea cu cele necesare Asa ca:
Md: o felie icre cu salata tabbouleh
G: 3 bomboane ciocolata
P: gratar cu garnitura Mexicana si salata verde
C: un mar si ceai, am ajuns tarziu acasa

Mergi la inceput