Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:


unde sunteeetttiiii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aici...am trecut sunt la a patra transa de carbohidrati azi,,,,,,deja am dat 3.8 kg si colegele mele vor si ele...asa ca dupa paste vom fi trei care ne luptam cu kilogramele.Prietena mea de care v-am spus are 12 kg in minus la 3 luni dupa ce a inceput si a mai sarit calul in weekenduri.Intrebare...dupa cat timp apare efectul de yo-yo...banuiesc ca dupa sase luni de Rina90 mancatul trebuie sa fie cam la fel?In nici un caz pizza normala sa zicem la o iesire in oras....seara..nu?

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Alta durere de-a mea este ca ,din cauza programului,nu am timp sa gatesc retetele specifice rina si de multe ori,la ziau de amidoane sa zicem,nu am ce si unde sa mananc de pranz si nici timp...e corect?

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Neata! Stagnare la 58(57.8-58). Ieri seara am dat in abatere, o tarta mica cu fructe(mai multe fructe-mai putina tarta).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Buna fetele,

Eu sunt plina de energie... am inceput ieri o combinatie de Bodycombat, Taekwando, Bodyjam, si sunt foarte entuziasmata! O sa o fac pe langa zumba, of course...

Va pup si va doresc un weekend bun (al meu prevede ceva ciocolata si un brunch de Paste cu sampanie si bunataturi, dar asta e)....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna!


Ieri am mancat destul de apropiat de ziua precedenta, cu o mica diferenta la pranz: garnitura de legume oarecum gratinate sau la cuptor- nu ma pricep deloc la bucatarie, studiez insa intens problema pe bloguri pt ca au fost delicioase. Un amestec de morcov, ardei, conopida si varza de Bruxelles.

Azi:

MD cereale musli cu lapte
P pui la cuptor cu broccoli si salata varza&morcov
C nu stiu, m-ar tenta somon


weekend frumos! si fara tentatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu pe aici... O intrebare am, referitoare la Rina: daca, spre exemplu, ai vreo abatere in ziua de proteine sau amidonuri (abatere insemnand proteine in ziua de amidonuri sau vice-versa, nu cartofi prajiti si suc) inseamna stationare sau ca trebuie sa o iei de la inceput? M-ar tenta si pe mine dupa Paste dar nu cerd ca 90 de zile ma pot izola, mai am tot felul de aniversari sau diverse care inseamna mici abateri. Are vreun sens sa ma apuc?


Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Bun revenit !

Ellinia, dupa o abatere reincepi cu ziua de proteine. Cartea nu amendeaza drastic abaterile, zice ca-s normale si ca nu-s capat de tara

eumada, eu nu gatesc specific ci mananc ce gasesc insa dupa reguli.

tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Aaaaa, pai atunci e super. Sa verific daca mai am cartea, daca nu, apelez la voi!
Sa-mi tineti pumnii ... maine voi incerca sa ma abitn din rasputeri ... si doar sa gust, o jumate de felie de cozonac, o jumate de placinta si jumate de felie de pasca ...



Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Adica daca maine in ziua de fructe scap si mananc niste peste atunci luni e zi de proteine?Ca oricum era....

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput