Cel putin 10 kg jos (6)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Multumesc pentru incurajari!


lulu, si eu stiam ca avocado nu e prea bun in diete pt ca e un fruct gras. E grasime vegetala, sanatoasa, dar are calorii multe.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Lulu, nu m-ati speriat, dar eu chiar nu apuc sa intru decat zilnic (si nu stiu la ce ora si cu ce ocazie). Deci ieri am mancat 3 feli de paine cu ceva-uri+ salata. Seara.
Azi nu m-am organizat, asa ca am sarit MD-ul si pranzul. O sa sar la cina pe ceva.....salata?
Nu pot papa iaurt la MD ca-s in post.
Asa ca promit de maine: un gref+ o cafea la MD. Cina e simpla: orez integral. Dar pranzul? Nu am timp, nu am cum.
Si inca ceva, exista ceva de luat de la farmacie care sa functioneze la slabit? Ceva care sa nu fie nociv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

in seara asta am cam calcat pe bec mancand mai multe chestii,dar putin totusi, asta e

laura, ce m-am distrat citit "cugetari gemene"
abia astept sa vorbeasca si pisicile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna, tuturor:)
eu va urmaresc din umbra, de pe la inceputuri. nu scriu pentru ca nu-s in stare sa tin un regim, dar pot sa zic ca m-ati ambitionat sa lucrez acasa, cu filmuletele pe care le-ati pus pe aici.
Si asa, tot cautand pe youtube, am gasit-o pe aceasta minunata Tiffany Rothe:)

http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ

Sunt mai multe filmulete, daca va intereseaza sa faceti sport cu ea.
Spor la treaba in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Asa cum v-am zis, nu imi plac dietele impuse insa pentru a urni la drum o prietena am pledat si am obtinut "castig de cauza" cu Dieta Rina 90.

90 de zile de azi inainte, o zi proteine, una amidonuri, una carbohidrati si una vitamine.

E lejera ca imi lasa si mie liber la o gramada de combinatii.

Asa ca....pe cai ca se filmeaza!

O zi faina tuturor! Ne "vedem" cand ma trezesc eu si cand la voi e deja trecut d'amiaz'.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneazta,


m-am vazut la prima ora cu Boti, cica m-am subtiat

pup. revin, ma duc sa imi injectez niste cofeina.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Saptamana sta am fost purcica asa ca am stagnat
Arturici ti-am dat mail cu Rina,te bagi?As incepe si eu cu tine ca singura sunt sub orice critica

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

anca, arturici, succes cu tanti Rina.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Dadada, m-am intalnit cu Lulu dimineata, s-a suplat, parol! Avea neste blugi skinni si-i statea super in ei

Si eu m-am mai suplat, am trecut sub 68, am undeva intre 67.5 si 67.8 (dar sunt pe cantar clasic, mai multe precizie n-am de unde scoate). Nu stiu mecanismul slabirii pentru ca tin niciun regim, poate e de vina primavara si roboteala.

Puisorii mei cresc, sunt adevarate masini de mancat/baut/kkt , acum sunt in stadiul de pasaro-dinozauri, le cresc penele pe cocoasa si sunt ca niste arici, pervazurile mustesc de verde, pline de rasaduri, e plina de "tineret" casa mea.

Care viata (cea piuitoare mai ales) ma trezeste dimineata de la 5.30-6.00, ba ca raman fara mancare, ba fara apa, in pauza de pranz de la munca fug acasa sa-i hranesc/adap, am o gramada de treaba



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Boti, ce bine ca ne mai dai vesti despre tine! Spor la crescut puiutii! Si te credem pe cuvant in privinta lui Lulu! Bravo pentru slabit amandurora!
Alex_andra, nu sta in umbra, hai sa ne impartasesti din experienta ta cu slabitul!
Laura, cum e! Ai emotii? Iti tinem pumnii si iti uram petrecere frumoasa! Ai sa fi o nasa super!
O zi buna tuturor!


Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput