MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata, azi e vineri, tralalalalaaa, sper sa vina rpd orele 18,00 sa plec dupa ploada :-) si sa inceapa weekendul. Ar putea fi mai cald :(((
Meniul meu:
md:500 ml apa minerala / 1,5 l ceai / 200 ml lapte + cafea expresso cu indulcitor
Sar`na pt pontul cu cicoarea
p: salata mixta cu telemea
c: salata mixta cu burduf cred
Inca n am reusit sa ma satur de salata cu branze ...

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Neatza fetele cochetele.
Acusi vine vara,tre sa dam jos toate kg.
Eu am inceput cu prostii la munca,ma corup colegele,dar de luni ma duc la punctul meu de lucru si fiind singura fara tentatii clar voi fi comforma zilnic.

Multam de carte,tre sa intru sa o scot si eu,poate prin pauze mai citesc cate ceva ca acasa nu am timp.

Meniu azi:
MD:ceai de fructe,wassa,gem,zacusca
P:ceva ciuguleli,un iaurt,fructe,voi fi la munca
C:pulpe la cuptor cu legume si usturoi

Sper sa dau si eu raportul luni.

Va pupez tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

lore ti-am trimis detalii pe PM. si acum am vazut ca tu nu esti trecuta in tabelas...si esti de ceva vreme pe aci...deci te rog daca vrei sa scrii datele tale sa fii tercuta in catastif

meniul meu azi.
Md: lapte de soia si biscuiti
G: para
P:paste cu sos de rosii si salata verde
C:ca si ieri seara..praji de brinza

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

Brandusik
la inceput aveam 57 kg( 155 cm) , am slabit 2 kg si vreau sa ajung la 48-50kg pana in august cand merg la mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

lore si cand ai inceput?adik data?

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

offff, abia astept si eu sa cobor sub pragul critic, sper pe 1 mai :-) sa pot declara si eu pt tabel :-)

mi-am papat pranzul, e gustoooos rrrrau :-) as putea trai asa, sincer :-)

Lore, tu esti o silfida deja


o intrebare tehnica: supe de fructe preparati ? acolo trebuie ori cateva picaturi iaurt, ori lapte. e voie fruct + lactat ? ca nu sunt sigura. idem supa de salata

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Buna dragelor

supa de fructe ????

andanii

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

Acum 4 saptamani m+am alaturat voua.In 2 saptamani am slabit si in 2 am stagnat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Supa de fructe: mere taiate bucati fierte in apa :-) si apoi adaugat lapte / si sau iaurt. Sau de visineee (la noi in BH se fac multe variatiuni)
La fel se face cu salata verde, macris.

editez sa bag de`astea , le cere semnul
sper ca era de mirare si nu ca si o concluzie

Deci eu mai beau o cafea de nervi, nu ma njurati prea tare ... zi de kko la servici.

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

N-am mancat in viatza mea supa de fructe ... doar compot am mancat odata sos cu visine si nu mi-a placut , dulce acru asa ciudat

andanii

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Mergi la inceput