Votarea la concursul Vara 2011

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multumim tuturor pentru voturi,nu ma asteptam sa am atatea

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Multumim tuturor pentru voturi,nu ma asteptam sa am atatea

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Poza cu pescarita e super-tare



www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">Vara 2011 oa1 & www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">oa2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adisirazvan spune:

Multumim si noi celor care ne-au votat

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=1" target="_blank">Razvan in concurs. Votati ads1 si ads2. Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Pentru ca am primit mesaje private enervante care ma indemnau sa votez poza x si y, anunt pe aceasta cale ca tocmai mi-am terminat punctele. Nu mai pot vota, asa ca va rog sa nu mai trimiteti PM.

Nu am votat niciuna dintre pozele recomandate. Asta ca sa se stie! Nu agreez promovarea agresiva, indiferent de calitatea produsului.

Succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

sper ca nu-i clasamentul final ce se vede acum; n-am vazut la nici un concurs DC poze atit de nepotrivite (sa nu ma exprim altfel) pentru locurile unde s-au clasat (in top)

si ar putea cineva corecta acolo, `ultimele` poze din clasamant... in loc de `ulimile`?

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaRusu

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Multumim tuturor pentru voturi,nu ma asteptam sa am atatea

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Poza cu pescarita e super-tare

mami de (intr-o zi de vineri... 13 iunie ) si (ziua cea mai lunga: 21 iunie)
Priveste partea buna a lucrurilor

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">Vara 2011 oa1 & www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">oa2


multumesc mult,asta este una dintre pasiunile ei ...ar sta ore intregi asa

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui vias

L nu mai e in concurs..dar uitati-va numai cine ocupa primele locuri...tot te ia cu dureri de cap..

Mamica lui JR

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici


Pai si ea o face parte tot dintr-o odiseesi tot pe acolo spa-mu-ies-te probabil!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Eu am continuat sa citesc topicul asta, dar am incercat sa inteleg ca nu toti ganditi ca si mine; adica nu toti cred ca reclama este permisa, propaganda este o practica specific politica, insa se practica in toate domeniile si la toate nivelele fara probleme (sau reprosuri vizavi de afise lipite pe stalpi, etc) si mai ales, ca nu toti membrii DC considera votul ca fiind un drept fundamental!
Referirile la MyLady cum ca a "cersit", a "spamuit", a "infundat PM-urile" altor membrii sunt, in acceptiunea mea, puerile si au fost invocate pe nedrept, in conditiile in care eu, noua fiind, am primit multe PM-uri dar nu de la membrii din Odiseea la care scriu.
Eu nu sunt de acord sa se interzica reclama! Au murit tineri in '89 la Revolutie pentru ca eu sa am dreptul la libera exprimare. Ce-ar fi sa ma duc sa-l terorizez pe ala care a facut reclama cu CRBL si gloata aia de copii actionati din computer, doar pt ca pe mine ma sperie si imi da cosmaruri noaptea?
Mie imi pare rau ca am ripostat inca de la inceput pe acest subiect, dar imi pare si mai rau ca moderatorii nu au inchis acest subiect in momentul in care au aparut jigniri si "opinii partinitoare" din partea celorlalti moderatori.
Cine va sanctioneaza pe voi moderatorii? Eu nu am nimic cu dna aceea Mirela, pe care nu o cunosc, nu-i stiu activitatea, insa mi s-a parut abject felul in care a gestionat situatia: pe una o pupa si o ruga, pe alta..nimic!
Membrii de baza care fac parte din juriu cine sunt? Le putem cunoaste numele?
Care sunt crietriile de departajare/ votare in ceea ce priveste juriul? Vreau sa stiu, sa mi se raspunda clar prin puncte, asa cum scria si cand participam la olimpiade, examene, consursuri, etc: Se puncteaza asta, asta, asta cu atatea puncte din atatea puncte disponibile.


26+ cu pisicutza Iris Myra Nicolaou
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adlemi spune:

Nu inteleg de ce la fiecare concurs apar aceleasi dispute...E doar un concurs de poze,nu e premiul Nobel...Oricum pentru fiecare dintre voi copilul vostru e cel mai frumos,cel mai destept,cel mai cel...Si asa e si normal sa fie.
Cum s-a ajuns la clasamentul acela?Dumnezeu stie.In spatele fiecarei poze exista o poveste.Fiecare merita sa fie castigatoare.Dar nu se poate.In orice concurs exista un clasament.Asta e regulamentul fiecarui concurs.
Pentru mine,pozele cu puiul meu sunt cele mai frumoase.Si cine stie povestea din spatele lor,stie si de ce.
Nu am participat ca sa castig.Am participat ca sa arat lumii intregi ce mandrete de baiat am,cat de puternic e si cat de departe am ajuns.Intotdeauna vor exista pareri pro si contra.Noi stim cat suntem de puternici si ce momente minunate si speciale traim impreuna.Si asta e de ajuns.
Eu personal ii felicit pe toti cei care au participat.Toti sunteti castigatori.Fiecare in felul vostru.Pentru ca fiecare om este unic si fiecare moment este irepetabil.
Asadar felicitari.Tuturor.
Si pentru numele lui Dumnezeu,este Postul Craciunului,ar trebui sa fim cu totii mai buni,mai resemnati,mai darnici cu ceilalti.Asta inseamna Craciunul.Si bucurie.Asadar,fiti bucurosi ca sunteti sanatosi,ca aveti niste copii minunati cu care va puteti mandri si ca fericirea este atat de usor de atins.
Sa auzim de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Asta seara afisam castigatorii. Stati pe aproape.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mihaelaradu, mie mi se pare ca faci un atac la persoana mea si asta nu e frumos.
E dreptul tau sa aduci in discutie Revolutia si cei care au murit, libertatea si alte lucruri sforaitoare insa acesta este un site privat, gestionat subiectiv de o echipa de oameni, de 11 ani. Te asigur ca in 11 ani, am intalnit multe situatii, am trecut prin multe concursuri si in general pot sa iti spun ca am invatat ca e usor de strici si dai cu paru/reclamatia dar e greu sa construiesti si sa castigi respect.
Datorita Revolutiei insa si acest site si-a castigat dreptul de a fi un site liber, subiectiv, gestionat de regulile bunului simt in primul rand, reguli pe care le punem noi, cei care stam la butoane de 11 ani. Esti un membru foarte nou si e clar ca nu intelegi spiritul acestor concursuri si al acestei comunitati speciale, Desprecopii. Aici e ca la sport, nu participi neaparat pentru o medalie/premiu, participi si din placerea de a intra in competitie. La un concurs la care participa este 300 de persoane este clar ca vor fi intotdeauna nemultumiti... premiile sunt putine la numar.
Referirile tale la adresa mea sunt, in opinia mea, subiective, nefondate si nu cred ca trebuie sa strice spiritul acestui concurs, mai ales in conditiile in care tu, esti participant la concurs si te implici emotional la acest topic. Daca ai fi fost de mai multa vreme pe acest site ai fi stiut ca de fiecare data cand voteaza membrii invitati dam numele lor la final. Cum ar spune cineva: uneori tacerea e de aur .
Iti multumesc pentru intelegere. Sa ai o sarcina frumoasa in continuare si un bebelus sanatos.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput