Ajutati-ma va rog sa gasesc un costum de baie...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul

Trebuie doar sa intrebi vanzatorul daca trimite in Romania si cu cat. Taxele de transport variaza foarte mult in functie de vanzator( intre 2 si 10 lire)De ex. la primul costum transportul e 8 dolari din state si in total e vreo 33 de dolari. Nu e mult zic eu. Asta e preferatul meu si ma bate gandul sa imi iau si mie unul ca tot nu stau prea bine la capitolul sani Transportul variaza intre o saptamana si 3 saptamani(daca e din America). Am primit pachete si in 3 zile, depinde si cat de repede expediaza vanzatorul.Ani de Stefana (23.01.2008)Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2Portocale pentru Mos NicolaeZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Si mie imi place primul foarte mult. Daca vrei sa iti cumperi spune-mi si mie, poate ne "cuplam" la comanda si impartim transportul.Mami de Miruna si de Vladut

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Si am gasit acelasi mdel dar mai ieftin si din Anglia

http://www.ebay.co.uk/itm/Sexy-Ladies-Hot-Pink-Ruffled-Strapless-Swimsuit-Bikini-Set-0324-/200658239036?pt=UK_Women_s_Swimwear&var=&hash=item746c1d0749

Edit: de fapt din China

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

Portocale pentru Mos Nicolae

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput