Mi s-a recomandat histerectomie partiala

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Anca maine e ziua cea mare...
Iti tin pumnii sa iasa totul bine, ma rog sa iti fie bine si sa se termine toata povestea aici, sa nu mai fie nevoie de interventii. Sper ca dupa, sa te simti mult mai bine si sa nu fie efecte secundare deranjante. Te pup si o mare imbratisare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Anca iti tinem pumnii!!! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sunt cu gandurile alaturi de tine

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Cum o fi Anca? am incercat sa vorbesc cu ea dar nu am reusit in ultimele zile... azi nici nu indraznesc sa o sun. Sa dea Dumnezeu sa fi fost totul bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

Kariris, eu asteptam un mesaj de la tine cu vesti de la Anca!
Inca nu e tarziu sa te sune ea, azi. Daca dr-ul a bagat-o printre alte operatii, e posibil si la h15 sa fi operat-o!
Sunt cu gandul la tine, Anca! Doamne-Doamne sa te-ajute sa treci usor peste operatie si, apoi, istoria asta sa se incheie cu bine aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Anca, o calda si stransa imbratisare de la mine! Toate gandurile mele bune ti le trimit si Doamne ajuta, sa fii FOARTE BINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Daca azi s-a internat e posibil sa o opereze maine, azi sa ii faca analizele. Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Nu, lavi, a fost programata pentru operatie azi. I-au facut analizele dimineata la prima ora si au bagat-o cu siguranta in operatie. Daca ar fi fost in asteptare, mi-ar fi raspuns la telefon. am sunat-o pe la ora 19 si nu a raspuns. Probabil dormea, dupa anestezie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Kari, daca a facut operatie mare sta in ATI pana maine dimineata. In ATI nu ai voie cu telefonul, ti-l iau asistentele si-l tin la ele in sertar pana iesi.

Atunci refacere rapida Anca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

stiu, lavi... dar eu speram totusi sa aflu cum este...

Mergi la inceput