si-a facut cineva filler cu AHA?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Eli imi pare rau :(((( Tu aveai adancituri mari sub ochi? Mai bine iti faci cu acid hialuronic, macar stii ca nu dai o gramada de bani....deci la doctorul Murad ai fost ultima data si nu ti-a provocat vanatai mari? Adica a lucrat curat, nu? De ce nu discuti cu el sa-ti faci AHA? Poate e mai consistent decat grasimea si nu se absoarbe asa repede - desi medicii sustin contrariul. Dar eu am facut reserach pe net...si cei care si-au facut AHA, pareau a fi destul de multumiti...cateva luni s-au vazut efectele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

da,aveam adancituri sub ochi.Dr Morad lucreaza foarte ok,nu ramai cu nimic,doar usor edem in primele zile.Sincer,mi-as faca cu AHA,dar cati bani sa mai dau pt niste amarate de cearcane?Imi pare rau ca nu am facut a doua oara cu AHA.O sa vad ce zice si el.
Am vazut ca ai facut acum cativa ani si tu otoplastie la Antohi.A iesit ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

A iesit ok..dar a lucrat impreuna cu un alt doctor si la urechea la care m-a cusut celalalt, am o sensibilitate crescuta. Ma refer strict la cicatrice...adica e mai sensibila zona. Sincer n-as mai face nici o operatie decat in caz de forta majora, m-am recuperat destul de greu. De asta ma gandeam ca niste injectii n-ar trebui sa fie big deal. Nici nu vreau sa-mi inchipui cum o fi dupa o abdominoplastie. Clar conteaza foarte mult experienta doctorului...si nu-i suficient sa fie un chirurg bun, trebuie sa fi facut si multe operatii de acelasi tip...ca degeaba e extraordinar pe marire sani, daca a facut 3 otoplastii la viata lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Ai dreptate Iarina.Cam asta am patit eu.Ti-am trimis un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Cred ca depinde de conformatia obrazului. Eu i-am zis de cearcanele mele, sugerandu-i subtil ca poate le umplem cu AHA.
Mi-a zis ca nu e cazul...finut dl dr, dar ca nu se foloseste AHA pentru cearcane. A dat de inteles ca doar pentru riduri, cearcane, gropite nu.

Eli, dar de ce nu vorbesti cu el la modul serios, ca eu nu inteleg ai dat totusi o suma si nu esti multumita de rezultat dupa doua saptamani?!
Ciudat

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Tu vorbesti tot despre acelasi dr?
Stii care e treba:eu am incercat si la altul si rezultatul a fost acelasi.Deci materialul clientului e de vina.Am citit pe forum cat de multumite erau fetele care si-au injectat la el.Ceva,ceva cred ca a mai ramas,tot am zis sa-mi fac o poza dupa a doua interventie,sa ma analizez mai bine.O sa discut,dar nu o sa ma apuc acum sa ma cert cu el!Si-a dat toata silinta omul.

Mergi la inceput