ColonHelp

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Mi-am comandat eu colon help cu silhouette help si o sa va povestesc dupa ce le iau ce rezultate miraculoase am avut Nu ma astept la mare lucru in ce priveste slabitul dar om vedea.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

androix sa ne spui cum te simti dupa cura si daca slabesti ceva !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Mi-am comandat eu colon help cu silhouette help si o sa va povestesc dupa ce le iau ce rezultate miraculoase am avut Nu ma astept la mare lucru in ce priveste slabitul dar om vedea.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


Andreea, eu consum un fel de ColonHelp (amestecul de cereale din colonhelp - psyllium si seminte de in) fara argila si condimentele aferente, de aprox. 4 luni. Scopul meu nu a fost slabitul, desi ei spun ca te ajuta si la asta. N-am observat. Insa, ce pot sa-ti spun cu certitudine, este ca, anumite probleme de sanatate s-au ameliorat simtitor. La mine amestecul asta de cereale a functionat ca si detoxifiant. Totul este perseverenta. Aaa....si apa/lichide muuuuulte de tot. Este esential.
Sunt curioasa cum ti se pare, ca gust.

Succes !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Eu am mai luat colon help si chiar mi-a placut la gust. De-aia am si comandat acum iar, chiar daca existau variante mult mai ieftine, dar unu ca m-au convins cu oferta promotionala daca iei doua de doua feluri la 169 de lei, au cu liver help si cu silhouette help si in al doilea rand stiam ca e bun la gust si ca il pot lua fara probleme. O sa bag iar iaurt cu galeata Si chiar vreau sa tin o cura serioasa, cred ca o sa mai iau un borcan si sa consum cateva luni la rand.
Eu il iau dimineata in loc de mic dejun, nu mai zic ca e si super practic cand sunt pe fuga amestec doua linguri intr-un borcanel de iaurt si sunt gata. Si probabil silhouette o sa incerc sa-l iau seara, pe post de cina. Om vedea daca sunt in stare sa ma lipsesc de o masa asa

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Eu iau Colon Help ptr slabit, dar si pentru detoxifiere. CH e pe post de mic dejun, si pe post de cina, amestecat cu iaurt de baut si o lingurita de miere, merge perfect. Beau si foarte multa apa(vreo 4 l-toata ziua), am impresie ca mi-e chiar si sete de la CH.
De la ora 7 de cand iau prima data pana la ora 14 cand mananc la pranz, chiar nu-mi e foame, bine am si multa treaba, si trece timpul repede, dar si scopul de a slabi ma tine tare .
Deci de la 1 martie de cand am inceput si pana azi am slabit 5 kg.

Chiar sunt curioasa de Silouette, cum o fi si asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza26 spune:

mi-am cumparat si eu colon help si siluette help.cu colon help m-am obisnuit il iau de 2 ori pe zi cu iaurt.dar celalat siluette help este un ceai care eu nu pot sa-l beau nici daca ma plateste cineva.i l-am dat bunicei mele.m-am fortat sa-l beau de 2 ori si de 2 ori l-am vomitat.are un gust oribil.oricum sper sa ma ajute colon help,mi-a spus o prietena ca ea a slabit in 2 luni 3 kg si e bun si pt detoxifiere.ea are gastrita si mi-a spus ca nu a mai durut-o stomacul dupa ce a inceput sa-l consume.ea mai mult pt asta l-a cumparat ca de slabit nu avea nevoie.dupa ce mananc primul iaurt cu colon help pe la ora pranzului pe post de mic dejun imi taie pofta de mancare pt vreo 2 ore.dar trebuie sa beau cam 1,5 l apa pe zi,ca altfel am observat ca ma constip.sper sa dea rezultate cat de cat. va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Dap ceaiul e infect. Atat de bleaga am fost ca nici nu stiam ca e ceai ca ma lipseam de la inceput, am crezut ca e tot un ceva care se amesteca in iaurt. M-am chinuit sa beau din el, cred si eu ca-ti taie pofta de mancare pentru ca iti face gura punga si iti vine sa vomiti.
S-a oferit sotul meu sa-l incerce dar nu cred ca va avea succes nici la el.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gia spune:

Am luat si eu pachetul cu Silhouette Help la oferta. Clon Help mai consumasem si chiar mi-a facut f bine. Dar ceaiul SH, desi nu mi s-a parut atat de odios la gust, l-am abandonat acum cateva zile. Deja miroseam toata a leustean, transpiram leustean

Detoxicolon nu recomand nici dusmanilor. Am slabit de la el ce e drept (cam 1 kg in 2 sapt) dar cred ca de scarba, pentru ca e atat de amar cum nu am intalnit ceva mai amar Si ca bonus mi-a iritat colonul de am vazut stele verzi de durere vreo alta saptamana.

Concluzia: Colon Help este f bun, curata colonul, dar de slabit nu slabesti de la el daca nu tii regim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna88 spune:

Sigur ca nu slabesti daca nu tii un pic de regim. E o falsa idee ca daca iei un produs pentru slabit poti manca oricat ca tot slabesti. Trebuie sa manaci echilibrat si rezultatele se vor vedea. Pe mine m-a ajutat sa slabesc fara infometare 6 kilograme. Am slabit in 3-4 luni, ceea ce nu e deloc spectaculos si probabil multe persoane isi doresc rezultate mult mai rapide. Tinand cont de faptul ca eu nu puteam sa slabesc indiferent ce faceam inainte de cura de ColonHelp sunt chiar multumita. E adevarat ca iti trebuie vointa sa il iei 3 luni. Iar faptul ca in prima luna nu observi mari schimbari te poate demoraliza.

Citat:
citat din mesajul lui Gia

Am luat si eu pachetul cu Silhouette Help la oferta. Clon Help mai consumasem si chiar mi-a facut f bine. Dar ceaiul SH, desi nu mi s-a parut atat de odios la gust, l-am abandonat acum cateva zile. Deja miroseam toata a leustean, transpiram leustean

Detoxicolon nu recomand nici dusmanilor. Am slabit de la el ce e drept (cam 1 kg in 2 sapt) dar cred ca de scarba, pentru ca e atat de amar cum nu am intalnit ceva mai amar Si ca bonus mi-a iritat colonul de am vazut stele verzi de durere vreo alta saptamana.

Concluzia: Colon Help este f bun, curata colonul, dar de slabit nu slabesti de la el daca nu tii regim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

miruna vreau sa te intreb cum ai luat colon helpul , ma refer ca intervele orare ? Vreau si eu sa iau , de o saptamana am fost operata de fibrom uterin si vreau sa fac o cura de detoxifiere caci in vara vreau sa incerc sa raman insarcinata, oare ar dauna la sarcina ? Nu stiti determina eliminarea mineralelor din organism ?

Mergi la inceput