Duni, piticul povestitor

Duni, piticul povestitor | Autor: dani33

Link direct la acest mesaj

Buna Mamici,
Am inceput sa ma uit dupa cadouri de Mos si am vazut pe un site aceasta jucarie Duni, piticul povestitor care spune povesti in limba romana. L-a achizitionat careva, merita?
Multumesc,
D.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Simpatic piticutul, o sa-l cautam si noi . Dar, cred ca tot mai interesante sunt carticelele , au farmecul lor.

de

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Cine este producatorul lui Duni ? M-am tot uitat la magazinele de jucarii online si nu il gasesc ...

de

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Uite-l aici : http://www.reclamamascataatentie/Jucarii-pentru-copii-u125/Piticul-povestitor-Duni-s2450.html
Producator:Hasbro

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Citat:
citat din mesajul lui joklk

Uite-l aici : http://www.reclamamascataatentie/Jucarii-pentru-copii-u125/Piticul-povestitor-Duni-s2450.html
Producator:Hasbro

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza




Multumesc pt raspuns
Ma interesaeaza un site olandez, sau un magazin de aici fiindca in Ro nu o sa ajung prea curand..

de

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Da merita. Eu i l-am luat lui Mihnea pe la 2 anisori si a fost f incantat. A si invatat f repede povestile. E o inventie super ptr noi mamicile ca mai scapam de cititul de seara al povestilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani33 spune:

Multumesc Monica . Exact pentru un copil de aproape 2 ani vreau si eu sa-l cumpar. Povestile sunt citite clar, se intelege bine? L-ai cumparat cumva dintr-un supermarket (ca sa nu alerg prin toate daca se poate)?
Multumesc,
D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Si noi il avem pe Duni, de la 3 ani, da' mare scofala nu a impresionat. E o jucarie draguta, povestile sunt citite clar, are si cartulie, cred ca depinde de copil daca se bucura si foloseste de el sau nu. Da un search pe google cu piticul duni si il gasesti pe un anume site, nu merge ca link ca e reclama.

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

da, se aude f clar.
l-am incercat eu ieri.
este in carrefour la 150 de lei.

*******************************************************
raluca mami fericita de alexia (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Fata mea a invatat povestile ascutandu-l pe Duni...doarme cu el in pat! Marita...povestile nu sunt ele spuse clasic...asa cum le stim noi...dar sunt ok!

Oana siCati mica (2 ani)

BLOGUL NOSTRU

Povestea iepurasului Bocanila

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Il vrem si noi ...dar nu il gasesc..:( nici magazinele de jucarii nu-l au, nu cred ca a aparut inca . De cat timp se gaseste in ro?


de

AVoogt

Mergi la inceput