mezoterapie virtuala + ipl

mezoterapie virtuala + ipl | Autor: bb_yasmi

Link direct la acest mesaj

face cineva??? a dat rezultate???

_____________________________________________________________________
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"
__________________________________________________
happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nimeni???

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Buna! Eu fac mezoterapie virtuala (dermoporatie se numeste la salonul la care merg.Are efecte f.bune pe tratamentele faciale si antivergeturi.
Ma intereseaza si pe mine subiectul IPL. Am auzit de tratament,dar nu am facut niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

luminita, s-au vazut rezultate de la prima sedinta??? ca mie asa mi-au spus . maine am prima sedinta, sunt tare curioasa cum va fi....ca e destul de scump!!! cate sedinte ai facut/faci tu???



_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

aaa am facut luni prima sedinta de IPL....asa introductiva pt mezoterapie.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

luminita, s-au vazut rezultate de la prima sedinta??? ca mie asa mi-au spus . maine am prima sedinta, sunt tare curioasa cum va fi....ca e destul de scump!!! cate sedinte ai facut/faci tu???



_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Eu la prima sedinta faciala de dermoporatie (nu stiu daca tu asa vei face)am vazut foarte clar efectele. Am facut 3 sedinte in primele 2 saptamani si mai continui inca 2 saptamani.
La IPL cum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Ipl e epilarea definitiva nu? Am auzit ca la parul blond nu prinde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

maria, ipl nu e doar pt epilare.
luminita, am facut si eu aseara prima sedinta de dermoporatie si parca se vad vergeturile mai subtiri (erau fff late). sambata am a doua sedinta. am inteles ac pe fata se ved cel mai clar rezultatele.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Atunci vreau sa stiu si eu pentru ce e..nu care cumva sa ratez ceva nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Da,la dermoporatia faciala se vad instant...am facut si eu, am dus-o si pe mama..la ea chiar se vedea si mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Eu nu stiu ce inseamna Ipl, dar mezoterapia virtuala =dermoporatia din cate stiu eu. Am facut cu microdermabraziune inainte pentru ca efectele sa fie mai evidente. Am facut doar facial unde efectul da, este imediat. Depinde si de solutiile folosite cred.

Mergi la inceput