Copilarosii martie-aprilie 2004 - 2 -

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

La multi ani, Raul !!!!!!!!!!

Clau cum ati sarbatorit ? Sunteti bine sper. Va pup, sa aveti tot ce-i mai bun !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alona spune:

Fetelor, va salut si eu dupa o luuuunga absenta.N-am timp prea mult de stat pe calculator, la servici nici atita ca sefa e in ceafa mea tot timpul.

Noi sintem bine, Thea e mare si cu personalitate( ma zapaceste de numa), e la gradinita, ii place.La vara o trimit in Romania impreuna cu Vlad si mergem noi sa-i luam in septembrie.

La multi ani tuturor copilasilor de martie- aprile!

Va pup pe toate, ma vin cind mai pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

LUMINA SI CALDURA PASTELUI SA VA INCALZEASCA SUFLETELE SI SA VA LUMINEZE MINTTILE, SA VA DESCHIDA INIMILE SPRE IUBIRE, CREDINTA SI IERTARE.PASTE FERICIT!


Noi suntem liberi pana joi si am ales sa va urez "toate cele bune" de azi ca de acasa intru mai greu. Sa ne regasim cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

PASTE FERICIT, SA AVETI CASELE SI INIMILE PLINE DE LUMINA!
MULTE BUCURII SI SANATATE ALATURI DE CEI DRAGI!

Tare agitata perioada la noi, voi incerca sa fiu mai activa dupa sarbatori!
Plecam o saptamana la bunici, Cristina are vacanta saptamana viitoare si noi concediu.
Alona - ce ma bucur sa citesc vesti despre voi! Poate cand veniti in Ro si treceti prin Bucuresti, dati un semn, sa ne vedem, macar in fuga.

Toate cele bune tuturor si inca o data, LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR!

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Paste fericit!





Claudia si Raul-Andrei



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alona spune:

Paste fericit, cu caldura si lumina in suflete!

Ela, n-avem nici o sansa sa ajungem prin Bucuresti,n-am neamuri prin zona,asa ca o sa defilam prin zona Maramures/ Satu Mare,stam doar 3 saptamini care o sa zboare foarte repede. Ce face Cristina? Cum se intelege cu fratiorul?
.


Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Andreea - LA MULTI ANI pentru Alexandru! Multe bucurii, sanatate si un munte de cadouri!
Alona - tu mai intri pe YM? Da-mi si mie un semn, ca nici nu mai stiu daca te am in lista Pozele nu le pot vedea, ca-s parolate. Cum merge Vlad cu scoala? Dar Thea cu gradi?
Trupaaaaaaaaaaaaaa - raportati executarea sarbatorii Pastelui!
Permiteti sa raportam noi: efectuat sejur la Odobesti, frumos, totul inflorit si inverzit, pacat ca nu a fost cald tot timpul si am mai si racit putin, dar nu a contat, la aerul acela curat. Facut ziua Cristinei cu cativa prieteni, atmosfera placuta si relaxata. Cupilu' a depus reclamatie ca vacanta e prea scurta si in seara asta a facut o propunere: weekendul sa dureze vreo 2 saptamani!!! DE ACORD, ZAU!


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

S-a intamplat ceva cu voi si eu nu am aflat?
Macar sa apucam sa ne "imbratisam"...


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Nu s-a intamplat nimic rau ....doar program super incarcat ziua la munca si noaptea cu trezirile de rigoare...de ex azi noapte am dormit cu Daria in pat cu noi....Cica visase urat.

Luca a invatat sa spuna TATA...si-l spune de trei zile incontinuu...sotu a trecut d ela incantare la "dar MAMA nu stii sa spui?"
In rest bine: ne plimbam....ne jucam....avem un program de nici sa respiram nu avem timp. Saptaman viitoare mergem cu Luca la control sa vedem cum a evoluat problema de la inima.

VA pup si mi-e tare dor de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:








DUE DATE 14 IAN 2010
Pupici de la noi..

Steph creste mare, e tare cumintiti, am zice ca odata facuti 5 ani avem alt copil, se mai bebeleste cateodata dar gata avem fetita mare
Mergem incontinuare la calarit si la muzica, si asteptam sa inceapa scoala in septembrie

Sper ca toata lumea e bine, Laura tinem pumni la eco
Sper sa intru mai des sa va dau vesti

Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput