Dama de consumatie

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Hai ca moare subiectu....deci care e diferenta intre Tania ce bea si se pupa cu Vasile in Toscana si Sharon Stone ce se pupa si bea cu Vasile dar la Hollywood....de ce nu spuneti si lu madam Stone sa faca o munca serioasa sa nu-i fie rusine mai tiziu...ea pun pariu ca o sa zica sa va vedeti de cratita voastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reiki spune:

Pai diferenta este de citeva milioane de $ si de spectatori. Acu daca stau si ma gandesc mai bine tante Sharon se pupa cu un Vasile si ia milioanele si Tania se pupa cu mai multi Vasile si ia miile. Chestie de numere si de organizarea munci. Stone are productivitate mai buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Am zis si yo la plezneala Sharon....acu pe intelesul tau ....sint 10 000 de Vasilici la hollywood ce freaca podele cu unul sau altul in filme pe < 10 euro/h ...

sau de ce nu va legati de cele ce apar pe scena ca fotomodele....hai sa va vad cum ziceti...ptiu drace...vagaboantele dracului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reiki spune:

Sau e invers Tania pupa mai multi Vasilici si ea are productivitate mai buna?
De fapt cred ca ar trebui sa definim produsul final. Ce pretuim mai mult banii sau Vasilici? Sau ambele produse? Sau nici unul? Sau popularitatea? Sau ni se rupe in paispce de popularitate ca doara nu e concurs?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Alea de pe scena nu sunt fotomodele , sunt manechine.Si cu ele ce-ai acu'? Ti se pare ca este un semn egal intre ele si o dama de ...consumatie?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Shanon nu ne-a intrebat.
Daca ne intreba, o lamuream si pe ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

quote:
Originally posted by Tania_01

guestus...tu ce crezi... sunt sexi sau nu??? Sigur k sunt..primii mei bani (salar) nu aia care reuseam sa ii mai scot de la clienti..pe 2 sapt au fost 1400 euro..eu zik k am lucrat bine avand in vedere k e 10 euro pt mine paharul. Sunt o bomboana. asa zice lumea.. vad oameni care ar da tot ce au pt o sarutare de la mine...dar nu-mi place munca asta.. Am ajuns aici fara sa realizez, am plecat pe principiul k e doar o distractie si ca oricum toti banii o sa ii cheltui la ziua mea, nu mi-am injchipuit ca se pot face atat de multi bani... cand am sa plec in romania am sa zic k sa fost doar o vacanta si dak ma intorc in italia vreau sa lucrez normal k acum e mai usor k stiu sa vb bine. Tanjesc dupa o mangaiere din partea baiatului pe care il iubesc, dupa o noapte de dragoste cu el si cred k tot banii din lume nu ar putea sa cumpere senzatiile astea.
Binenteles k nu am sa cheltui toti banii la ziua mea..doar nu-s nebuna!!
Noi2.. ma bucur tare mult k macar tu ma intelegi...
Eu nu pot sa inteleg oamenii astia.. sunt insurati, unii chiar proaspat insurati, lasa femeile acasa si vin noaptea in cluburi.. eu i-as omori pe toti... pai ti-ai luat o femeie k sa o iubesti si sa o respecti chiar si la batranete, nu sa o lasi..sa te duci in night si sa speri ca o copila de 20 de ani o sa se indragosteasca de tine sau k o sa faca amor cu tine..
Eu dak as avea un sot i-as oferi totul k sa nu i se para ca alta i-ar putea sa-i ofere mai mult..



Lauda-ma gura ! Inca un pic si o sa vedem tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

cum zicea cintecul"I'm too sexy for my shirt, I'm too sexy it hurts"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:



Tania , deci aia cumpara o copila de 20 de ani , nu ?
Pai ma gandesc si eu asa , ca daca nu ar fi copile de 20 de ani nu ar avea ce sa cumpere .Adica daca nu s-ar vinde nimeni nu ar cumpara nimeni.

Daca tanjesc toti dupa o sarutare de la tine...inseamna ca esti buna rau , nu ?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Nu inteleg care e problema... fata are 19 de ani.
Bineinteles ca e "o bomboana".
Cam toate fetele de 19 de ani sint frumoase si sexy si au avantajul virstei, care nu se compara cu nici un artificiu.

Si bineinteles ca "fauna" masculina burtoasa si chelioasa trecuta de citeva tinereti de prin cluburile de noapte tinjeste dupa "o sarutare". Fie ea si pe bani, ca altfel oricum n-au sanse.

Sint lucruri normale din punctul lor de vedere, Tania: anormal ar trebui sa fie pt. tine, tu iti bati joc de tineretea ta, lor le convine. Pentru tine targul asta nu e fair, nu pentru ei.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput