FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicu, carla, tanyuta, cornelianeli, ioana multumesc frumos Eu m-am lasat si inainte de primul FIv..si nu am fumat 2 luni, dar cand am facut testul..m-am apucat iar si acum ma chinuiSi al meu..a fumat de dimineata in fata mea
irlandezastai cuminte in patut si sa fie BB sanatos la tine in burtica
CenusareasaBine ai venit!!! Sa ne ti la curent
Legaturooooooooooosa ne spui rez. la test si ce ai vb cu Chivu...sti ca eu sunt curioasa Ce nu inteleg eu e de ce ti-au venit rusii in Z21??? Stiu ca nu e treaba mea, dar nu pricep

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Andicu felicitari pentru . Sa fiti sanatosi si sa ajungi sa il ti in brate.
Pussi este o decizie inteleapta ca te lasi de fumat. Tot suportul din partea mea .
Cenusareasa bine ai venit printre noi . Asa cum ti-au spus si fetele, cel mai bine ar fi sa ii trimiti un e-mail domnului doctor.
Danuta 76 sa primesti o veste buna.
ioana_p76, cornelianeli ce faceti fetelor? Cum stati cu analizele? Cine mai mmerge in martie la Seged ? Parca mai era cineva.
Va .

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Hai ca uitai, irlandeza stai cumintica in pat si eu ma sa nu fie nici o problema si ca sa ramana la tine in burtica. Multa sanatate.

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

gabitu eu mi-am facut saptamana trecuta analizele de tiroida(am tiroidita autoimuna hashimoto)si mi-au iesit bine
asta era prima conditie,asa mi-a spus dr zadori
astept sa vina CM sa fac hormonalele de z2-3,repet chlamydia si sper sa fi scapat de ea!!! si apoi cand vine sotul meu la inceputul lui martie cariotipul,hepatitele si hiv-ul
tu cum stai?
pussi imi aminteam eu ca ti-am mai zis de fumat ,cum te-ai lasat atunci te vei lasa si acum,ai sa vezi ce usor va fi

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Cornelianeli . Noi am facut Hiv si hepatitele. Am facut si hormonalele din ziua 3. Aici am avut o surpiza neplacuta. FSH-ul este 17 , asta in conditiile in care in vara era 6. Asta este, sper sa nu mai creasca. Vineri mi-am recoltat si pentru secretie si celelalte. Sotul mai are spermograma si spermocultura, dar a fost un pic racit si am amant cu 1 saptamana.
Ce mai suntem in grafic.
Ma bucur ca pana acum analizele tale sunt bune . Sper sa iti iasa toate la fel.
Te .

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Liana tocmai ma pregateam sa te incurajez, sa-ti spun ca ca maine sigur vei avea parte de o veste f buna...Se pare ca nu...Stii ca-ti doresc sa ai parte de sau ! Mai devreme sau mai tarziu toate vom fi ! Eu te apreciez f,f mult pt gandirea pozitiva de care dai dovada ! Cine stie, poate ne mai vedem la Szeged Tu cand mai mergi ?
Carla io sper sa fie bine nesimtitii de . Deocamdata barbatelul le da vitamine. Pana in apr n-au decat sa creasca ! De nu ii asteapta !
Daniela iti tin pumnii sa iasa testul II
Pussi cred ca ti-e un pic mai greu cu lasatu , mai ales cand barbatelu iti face in ciuda...Dar tu esti ambitioasa si vei reusi !
Maria , Cenusareasa si reusita din prima !
Mirelus cu parul roz imi pare rau sa aud ca sunteti bolnavi ! Sanatate multa !
Tanyuta, Irlandeza aveti grija de voi si bb !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

am luat rezultatul si azi a 11 zi de la et mi-a iesit beta hcg 147,2 ceea ce inseamna ca .....

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

daniela FelicitariSarcina usoara si BB sanatos

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Liana, fata sa mai treaca supararea!
Imi pare tare, tare rau ca au venit uratii. Chiar nu imi venea a crede.
Nu iti pierde speranta. Undeva acolo sus Dumnezeu a pastrat un suflet mic si pentru tine si ti-l va trimite curand.
Te imbratisez cu mult drag.


Nana, 7+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Daniela felicitari
Pussi daca ai chef de vin eu si Liana cu

Tia si Daria

Mergi la inceput