FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Se pare ca am probleme. Aseara am fost la urgenta, cu dureri si pete maro. Am facut testul de sange, dar doctorul nu a putut vedea sacul embrionar. Maine dimineata merg din nou la eco si o sa vad si rezultatul testului. La 4 sapt. valoarea beta HCG a fost 250.
Problema e ca din maro s-a transformat in roz si acum e putin mai abundent si dureri constante.
Am luat si no-spa si utrogestan , de aseara, dar probabil acum nu-mi mai e de nici un ajutor.

5+


Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

tanyuta,andicu,pussi,ioana_p76 si cea de 78
danielaaa tinem pumnii stransii..stransii..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

daniela
iti tin pumnii
pussi si eu m-am lasat de fumat dupa 10 ani....se poate iti trebuie o vointa de fier si multa rabdare,hai ca vei reusi
cenusareasa bine ai venit in gasca,cel mai bine este sa ii scrii un mail dr (gasesti adresa pe prima pagina) in care sa ii explici pe scurt situatia voastra medicala si iti va raspunde si-ti va spune si ce analize trebuie sa aveti la prima intalnire
mult succes
va pup pe toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Daniela76 , Doamne ajuta sa fie cu ochisori

irlandeza, sper din tot sufletul sa nu fie ceva serios si bebe din burtik sa fie bine si sanatos. Este bine ca ai luat no spa si utrogestan si ar fii bine sa stai cat mai mult la orizontala

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

irlandezasi eu sper sa nu fie nimic grav si bb sa fie OK. Cred ca ar trebui sa stai cat mai mult in pat(parerea mea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

Daniela 76si eu fac . Asteptam raspunsul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

irlandeza, sper din suflet sa nu fie probleme mari, iti tin pumnii, te astept cu vesti bune.

pussi, si noi ( eu si sotul meu) de o saptamana ne-am lasat de fumat teoretic. El are mai multa vointa si chiar n-a mai fumat nimic, in schimb eu, mai fumez una-doua pe zi. Culmea e ca sunt perfet constienta de raul pe care mi-l fac singura, dar .... Ce zici, hai incearca si tu, nimic nu e mai presus de sanatate si poate impreuna renuntam de tot la acest viciu.

Va pup pe toate,
Carla

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Mersi fetelor, sunt in pat, deocamdata, ca altceva nici nu pot face.

5+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

prt.irlandeza;de ce nu faci un gravidinon.eu cind am avut petele alea maro am facut o injectie,am stat in pat si a 2 zi nu am mai avut nimic.ati vazut la actualitati cu femeia din barselona...deci daca ea a putut la 67 de ani sa nasca 2 copii ce sa mai zicem.trebuie sa avem incredere in tot.numai ca eu nu cred ca a putut sa minta cu virsta deoarece iti trebuie tot felul de acte doar noi am trecut de atitea ori si nimeni nu ne-a primit fara dosaru complect cu toate actele.dar oricum a avut curaj si ambitie.la noi ninge si este foarte frumos.si puusi,cu fumatul este greu.eu am fumat foarte mult,si nu m-am putut lasa de fumat .dar cand am vazut ca sunt gravida.le-am lasat.in prima luna mi-a fost greu,mai ales dimineata la cafea.acum nici cafea nu mai beau si e bine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Irlandeza, sunt multe fete care au avut pete sau sangerari cu dureri de burta in primele saptamani! daca stai numai in pat e f bine si continua cu no-spa si utrgestan, pt ca nu fac nimic rau! 250-beta hcg la 4 sapt. e bine, esti in limite! daca vrei sa te lamuresti, repeta beta hcg sa vezi daca intra in valori. Depinde si de ecograf, la 5 sapt. sarcina e mica si e posibil sa nu se vada la eco ; ti-a facut cu sonda vaginala sau abdominal ??



Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput