FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna dragelor.

Eu sunt bine, multumesc. Tot astept sa simt cum misca bebe.
Joi, pe 25 , va dau vesti, sper ca bune.

Crinuta, eu stiu ca e f dureros ce ti s-a intamplat, dar asta nu cred ca e un motiv sa renunti la sansa de a avea un copil cat mai curand! oricat de dragi ne-ar fi animalutele noastre, nu poti face comparatie! eu zic ca dimpotriva, faptul ca v-ati pierdut catelul ar trebui sa te faca sa-ti doresti si mai mult sa umpli golul cu o cat mai repede! nu te supara pe mine, ca n-o zic cu rautate, ba dimpotriva!
Liana, pe 30 o sa stau toata ziua cu pumnii stransi si o sa-l rog pe bebe meu pana atunci sa vorbeasca cu ingerasii sa-ti trimita si tie un sufletel in burtica!

Succes fetelor la consultatii si sa aud numai vesti bune de la voi!
pe toate!



Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Nana
andicu facem pariu ca pana pe 30 misca?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Liana intotdeuna stii ce sa spui....
Andicu nu am facut comparatie.... Fiecare isi are locul lui in familie (cel putin asa gandesc eu, nu trebuie sa gandeasca toata lumea asa). Nu am sa mai discut despre asta.
Steliana dr.Zadori mi-a spus sa ii scriu si eu si tu (ca l-am intrebat) pe adresa aceasta: zjkaali@t-online.hu Bafta!
pentru toate, voi mai intra cand imi mai revin, acum e prea devreme. Va multumesc mult inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

As dori si eu adresa de mail a dr. Zadori. Vorbisem cu Crinuta sa ma programeze si pe mine dar doctorul a zis sa ii scriu prima data cateva randuri despre situatia noastra medicale.
Va reamintesc ca eu am 2 FIV la activ facute la clinica din Debrecen si as vrea sa ma mut la medicul vostru, din povestitrile voastre mi se pare capabil si dragut.
Liana30, iti tin pumnii
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

crinuta
steliana uite adresa mai sus..o dadu crinuta..
andicu ce zici te bagi?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Crinuta, multumesc frumos pentru raspuns. Astept sa iti revii, imi lipsesti mult.
Liana30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Crinuta, inteleg ce vrei sa spui, eu doar am incercat sa
te fac sa fii un pic mai optimista, pt ca merita, crede-ma! pe cuvand ca n-am vrut sa te supar!
Liana, ma bag! si sa dea Dumnezeu sa iasa cum vrei tu!
Steliana, multa bafta! o sa vezi ca Szegedul e cu noroc!
Pussilina, !



Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by pussi

irlandezaFELICITARI!!! SARCINA USOARA SI BB SANATOS!!! ce veste buna, ma bucur asa de mult pentru tine!!! vreau mai multe detalii

PUSSI



In sfarsit a reinstalat sotul internetul acasa.
Multumesc din suflet Pussi .
Ce vrei sa sti anume. Ca sa nu ma apuc sa fac romane pe aici.



Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by Delia21

Asta da surpriza mai IRLANDEZAnoastra!!!Sarcina usoara si dusa la capat si bebe sanatos si norocos!!!!!Si sa nu uiti din cand in cand sa ne mai spui si noua cand aflii noutati de BEBE,PLIIIIIZ!

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321



Delia2 , deocamdata nu am prea multe informatii. Sambata am avut dureri destul de mari de burta si de cap. Am fost la spital la urgenta , dar nu a prea vazut nimic. Mi-a luat sange. Apoi de atunci totul a fost bine deocamdata. Maine am programare la spital, la verificat, pt. ca am avut acele dureri. Sarcina e mica , 4-5 sapt.

4+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Moniland Corneliameli , Liana30 Multumesc pt. urari fetelor, si sa dea Dumnezeu sa va vedeti visul implinit cat mai repede.

4+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput