Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Am venit sa vad ce mai faceti.Tocmai am ajuns acasa. Printesa, nu fi trista...luna viitoare are nevoie de o mama optimista! Danielle, didi, bubu, Bun venit, noilor aspirante si sa auzim vesti bune de la voi! Eu ma pregatesc sufleteste pt. intalnirea cu .Deja imi imaginez tot ce e mai rau...ooops mi-am pierdut optimismul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

winter

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Zenobia tu ce mai faci ?
Nu ai mai intrat de mult....
anca



ce sa fac, Anca? pe 14 februarie ma voi opera laparoscopic. la ultimul control Tutunaru a vazut un chist endometriozic, asa ca s-ar putea sa fie endometrioza. Pana atunci mai sper...

Zenobia
Ne dati ori nu ne dati?
--------------------------------------------
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Winter, de obicei si eu cand marg la doctor ma gandesc la ce e mai rau ca am cine stie ce boli pe acolo...chisturi si alte tampenii. Apoi ma linistesc si dupa o perioada o iau iar de la capat ca cine stie ce probleme am. Asa ma gandesc si acum, asta e semn clar ca trebuie sa merg la control.

Am citit pe aici pe forum, nu mai stiu exact pe unde ca durerile la ovulatie inseamna inflamatie si am luat-o razna ca eu am dureri in fiecare luna cateva zile in preajma ovulatiei.,dupa care trec si apar iar la urmatoarea ovulatie. Voi ce stiti despre asta? Sa ma impacientez sau nu?

Va pupacesc pe toate fara exceptie ca tare dragi imi mai sunteti. Cele care vreti sa intrati tiptil in butoi sa iesiti imediat ca vin cu batul dupa voi. Fruntea sus doamnelor!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

nana si daniela - felicitari multe si sarcina usoara!
laura - LA MULTI ANI!
irina - bine ai venit printre noi!
biby - cum te mai simti?
printea - capul sus, abia a inceput anul!si simt ca e cu noroc
didi, mare dreptate ai
raportez ca habar n-am in ce zi a CM-ului sunt(ca degeaba as tine evidenta la cat de neregulat il am), asa ca daca ma intrebati consider ca ovulez zilnic si cat se poate, fara stres ca ratez ziua perfecta
si de maine incep tratament cu aloe si maca, sunt super optimista


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Gata am reusit sa va citesc

Doamne ce cu voi azi? Ce e cu lipsa totala de optimism?Capul sus. E greu insa trebuie sa rezistam, altfel cum va fi cand veti avea bebei si vor incepe sa planga?
Capul sus!


Decat sa ne deprimam mai bine hai sa ne bucuram pentru cele care au reusit sa devina. Nana . Danielle aud cumva ca ai in burticutza un ?

Nu uitati: asta e si scopul nostru: sa devenim . Iar anul abia a inceput.

Haideti fetelor ca putem.

Bibirox iubita ce s-a intamplat cu tine? Esti bine?
Olim .Nu te-am mai vazut de o vreme.

Printesa la tine cum mai e?

Eu nu pot raporta decat ca vor veni uratii..deja ma simt aiurea...si incep sa am si nervi
Hai ca va pupic

Felicia,
viitoare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Multumesc Clau de incurajari ...promit ca nu mai fac! Dureri la ovulatie am si eu in fiecare luna mai mici sau mai mari...dar le am, plus balonare! Ce ma ingrijoreza e ca inainte de ciclu cam cu o saptamana am dureri de ovare ...nu sunt mari dar prevestesc uratii.Este normal oare sa ai aceste dureri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

winter, eu de cand ma stiu am asa dureri inainte cu o saptamana de cm
nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Aspirante dragi,va doresc o seara perfecta si s-auzim maine numai de II.
Va.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Nu cred ca ai de ce sa-ti faci probleme Winter, fiecare functioneaza altfel. Tu ai dureri inainte de ciclu, eu am dupa ciclu la cateva zile in preajma ovulatiei. Sper sa fie bine si asa si asa.
Dar tu la ovulatie cum simti?

CLAU

Mergi la inceput