Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare.
Mi-am cumparat un test, dar am decis sa il fac doar sambata.De obicei ma costa 4.5 euro si azi am gasit doar cu 9 euroMi se pare enorm de mult, nu'Cat e in romania unul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

lasa mai ramo ca ne vine si noua vremea, si ajunge la odisee repede.
asa era si biby zilele trecute, si uite ca s-a intamplat minunea, speranta sa avem ca DD se va uita si la noi, dar daca acum erau ele pe lista, ca doar"B " de le biby e inaintea lui "R"de la ramo, nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

WOW Oli 9 Euro??? Mi se pare enorm!! Eu am dat pe Barza vreo 80 de mii si pe SureCheck 90 de mii...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetelor... stiti ce m-am gandit eu? sa nu mai cheltui atatia bani pe teste in fiecare luna si sa imi cumpar unul,cel mai scump posibil, si sa il fac atunci cand sunt sigura ca is .sa vad si eu cum arata un test pozitiv si sa il pastrez toata viatza mea.
ciudat nu? ce zicetzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sa stii ca si eu am dat pe Clear Blue tot 9 euro. Cred ca astea sunt preturile la testele mai bune. Ca si aici sunt si mai ieftine, insa nu se compara cu Clear Blue. Am vrut s aiau de acasa din Ro si peste tot mi s-a spus ca nu se mai importa ptr ca erau scumpe si nu se vindeau.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Olim, dar eu sunt cu "W" ! Vreau si eu!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, ce harnicute sunteti, mereu cand ma intorc putin mai gasesc o gramada de pagini scrise. Si plus ca avem o gramada de gravidute, ce inceput bun de an!!!

Eh, eu cred ca ma apropii de ovulatie...

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

CLAU spor la sa iasa cu ochisori si la tine luna asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

fetelor, ce haioase sunteti cu alfabetul: asta inseamna ca dupa "bi..." urmeaza "bu..."??


bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, multumesc draguta mea, sa dea Dumnezeu sa se prinda, dar nu prea stiu. Parca nu mai cred asa mult.

Te astept insa pe tine cu vesti bune.

CLAU

Mergi la inceput