Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, ce fac dragutele mele?

Biby, eu cred ca tu ai ovulatia foarte devreme luna asta si e cu surle si trambite! Asta daca se opreste sangerarea, sa fie doar azi putin si gata. Daca nu se opreste e posibil sa fie o dereglare.
Am auzit de cazuri in care ovulatia se produce imediat dupa ciclu in Z 4 sau 5. Totul e posibil. Chiar si eu cand am ramas insarcinata cu Razvanel cred ca am avut imediat ovulatia caci au fost singurele zile in care nu ne-am protejat atunci .
Deci e posibil sa fie o ovulatie destul de puternica. Nu stiu, zic si eu!

Anca, imi pare rau de Z 1, acum o sa mergi la doctor, faci analize si o sa apara el si bebele. Mai stau si eu putin si apoi ma infiintez si eu la control clar.

Ramonelle, bine ai revenit . Vad ca esti cu forte proaspete, sa ne imparti si noua.

Danielaradu, ce frumos, cred ca esti gravi! Cum e sa vezi II liniute?

Trebuie sa fac ceva urgent si revin.

Va pup pe toate.



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ramonella
fetelor, eu am fost ieri la cumparaturi ca la noi au inceput reducerile, si am cumparat niste camasute pt bebe si un tricou, pt cand va fii de cateva lni.Erau lucruri asa frumoase, de iti venea sa le cumperi pe toate.
vreau sa va spun ca ieri si azi mi-au fost rau de dimineata, ma doare capul, am impresia ca e burta plina cu ceva, ametesc.Oare sa fie
o zi buna tuturor
azi am multa treaba dar am sa mai trec pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

clau clau: e bine sa vezi II liniute..astept sa le vad clare pe amndoua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Clau si eu initial m-am gandit ca e de la ovulatie... dar n-ar fi trebuit sa scada temperatura azi dimineata? Ca parca asa e la ovulatie... scade putin dupa care iar creste. Iar la mine e in crestere de cateva zile.
Sunt foarte stresata... nu-mi arde de nimic.



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

'Neata!!!
Ramooooo , mi-a fost dor de tine. Bine ai revenit si asta sa fie ultima luna cand mai stam pe la aspirante!

Ancutz, , imi pare tare, tare rau ca au venit nenorocitii. Luna asta nu-i mai primim si gata!!!

Biby, eu chiar nu-mi dau seama ce poate fi

Bb_yasmi, Danielaradu (eu cred ca esti insarcinata), bun venit pe

toate fetele fara exceptie.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Biby la mine a durat trei zile atunci cand am avut a doua oara intr-o luna CM, dar a fost extrem de putin cantitativ, am fost la dr, am facut si ecografie transvaginala si mi-a spus ca n-am nimic, decat o simpla dereglare. Asa ca daca zici ca s-a oprit acum eu zic sa te linistesti, s-ar putea chiar sa fie ovulatie precoce ca sa zic asa. Deci, bine ar fi sa te pui pe treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, e adevarat, la ovulatie scade temperatura si apoi creste. Ce temperatura ai avut azi dimineata? Poate maine va fi o crestere mai semnificativa, cine stie!
Oricum nu mai sta stresata, de cele mai multe ori ne dereglam de la stres!

Sunt alaturi de tine, te pup si tine-ma la curent.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia nu-i mai primim si gata....


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olivia
Clau temperatura azi dimineata a fost 36.8 si ieri 36.7... deci in crestere.



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, mie ce imi ziceti?De ce ma tot doare burta?
aseara am visat ca aveam un baietel asa frumos, si gur va fii o fetita,ca asa patesc eu daca visez una se intampla exact pe dos
Nu conteaza ce va fii, sa vina odata si sa fie sanatos

Mergi la inceput