Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

fetele : azi dimineata Z25 alt test iar au iesit 2 liniute dar a 2-a mai slaba....cred ca nu prea vrea sa se arate de tot ...ne tine pe jar...in fine sper sa fi reusit.
ca veni vorba de cati ani avem si de cand incercam: eu am 26 si sotul 29 si luna asta este prima data cand incercam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

voiam sa va intreb...aseara a fost o nopate alba...nu am putut sa adorm deloc...si asta mi s eintampla cam de 3-4 nopti dar aseara a fost supeer nasol...m-au durut sanii rau ...simteam burtik tare si umflata ...ati patit vre una asta?
si ink ceva sa-mi iau si TB sa vad cam cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelor eu am o problema! Sunt Z7 si azi dimineata am observat ca sangerez... de fapt nu e rosu... e un maroniu rosiatic asa... nu foarte mult cantitativ dar nici putin. Cam ca in prima zi de CM. Temperatura dimineata era 36.8 si ieri dimineata 36.7 deci in crestere...
Ce poate fi??? Ca sa fie de la ovulatie.. nu e cam mult??? Sunt super stresata! Ma doare si burta usor asa... exact ca in prima zi! Pe 2 ianuarie cand mi-a venit a fost totul normal... atat cantitativ cat si calitativ.

Va rog mult dati-va cu parerea!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Biby draga nu stiu ce poate sa fie...poate inca nu s-a eliminat tot...cred ca e prea devreme pt ovulatie,sau poate cine stie,luna asta e mai repede.Dar cred totusi ca elimini ce a mai ramas.Nu te ingrijora.Curge mult?

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ramo nu curge mult dar nici putin... Eu de obicei am ciclu foarte abundent... asa l-am avut si acum. N-am patit in viata mea asa ceva. Daca ar fi ciclu n-ar fi trebuit sa scada temperatura??



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Biby as vrea sa te ajut dar nu-mi dau seama f bine cum. Ca intr-adevar e cam devreme pt ovulatie. O varianta ar fi sa fi fost ciclu peste sarcina, dar daca zici ca a fost normal cantitativ, atunci e putin probabil. Sau poate te-ai dereglat un pic. Oricum nu intra in panica, si mie mi s-a intamplat sa fiu dereglata si am avut 2 CM intr-o luna. Oricum iti recomanda ca daca sangerarea nu se opreste sa mergi sa ceri opinia unui medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Danielaradu in a cata zi de intarziere esti?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

sunt in a 25 zi din 28 a CM pe 11 ianuarie trebuie sa vina menstruatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Aly cum a fost la tine al doilea CM in aceeasi luna? Cat a curs si la cat timp dupa primul? La mine deja nu mai curge... Este un maroniu inchis asa.. si o pata pe tampon cat jumatate din degetul mic. Am si masurat...
Daniela iti tin pumnii sa fie bebe! Chiar cred ca este la tine! Exact asta am patit eu aseara: sanii foarte durerosi, dureri de burta ca la ciclu si abia am adormit! Dar la mine nu e sarcina! Eu cred ca am o dereglare de toata frumusetea!

Mai fetelor eu iau si Mastodynon si vitamina E (mai iau si acid folic dar asta n-are legatura)... O fii ceva de la astea?



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
citesc si revin ca ati scris tare mult

Mergi la inceput